Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat adtok neki?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap kiraktam egy kérdést, hogy valaki akar-e velem társalogni angolul. Aztán találtam egy lányt aki nagyon jól beszéli a nyelvet. Erre barátom kiakad. Kiakadt, hogy egy lánnyal angolul beszélgetek, és hogy őt ez nagyon is zavarja. Direkt lányt kerestem,és megkérdeztem, hogy mi a véleménye... Azt mondta, hogy nem zavarja... Azért kédeztem ezeket meg hogy ne legyen belőle probléma... Erre a chatre azért van szükségem, mert az angol tanárom, mondta, hogy gyakoroljam a beszélgetést idegenekkel, mert nekem ez egy kis problémám meg a függőbeszéd. Erre kitaláltam a tanárnővel, hogy ez egy jó megoldás lesz. Bárátomat meg egy cseppet sem érdekli ez.

Most mondjak le a tanulásról? Vagy hogyan tudom ezt megértetni vele?



2020. nov. 29. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem adok neki igazat. A tanárodnak és neked adok igazat.
2020. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A barátodnak semmi joga megszabni, hogy kivel beszélhetsz és kivel nem. Fiúval is nyugodtan beszélhetnél, mert gondolom nem akarod megcsalni, egy párkapcsolat alapja pedig a bizalom.
2020. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
De a barátodnak mi a baja, hogy egy lánnyal beszélgetsz? Szerintem tiszta hülyén viselkedik. Ha szeret téged, akkor örülnie kéne, hogy fejlődsz. Támogatnia kellene.
2020. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baja, van. Őt is kérdeztem ő sem mondja meg csak annyit, mond hogy vannak fontossági sorrendek. Azt ennyi.
2020. nov. 29. 12:31
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nonszensz, mindenképp próbáld meg megértetni vele, azonban ha egy ilyen egyszerű dolgot nem ért meg, és féltékeny egy lányra, akkor talán jobb is külön. Nem azért, mert nem enged angolul társalogni, hanem mert ezekből lesznek azok, akik féltékenységből bezárnak a lakásba.
2020. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyáék is ettől féltenek...
2020. nov. 29. 12:57
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd a fenébe, biztos csak irigy.
2020. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet exe a lány... de én inkább otthagynám most, ha egy ilyen semmiségen kiakad és féltékeny. Nem vagy a tulajdona, neked van igazad
2020. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
Beszeld meg vele, hogyha ezt folytatni fogja, akkor szerinted egyszerubb lenne kulon.
2020. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Mégis mi baja a barátodnak? Szerintem ha sráccal beszélgetnél ilyen céllal sem lenne gond, de így hogy lánnyal, így különösen nevetséges amit csinál.

Ez már a beteges féltékenység kategóeia. Gondold át hogy biztosan ezt akarod-e, mert kédőbb csak még jobban megpróbál majd lekorlátozni.

2020. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!