Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ciki/cuki/romantikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ciki/cuki/romantikus történetek?

Figyelt kérdés
Nem, nem a macskáimmal élek és valami romontikusat akarok hallani, csak érdekel, hogy kivel mik történtek. 😊
2020. dec. 1. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

A csalódásokról tudnék mesélni vagy a kibaszásokról xd

Talán még cuki dolog nem is történt xd

2020. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Cuki és romantikus amikor a buszról egy megállóban szállunk le a fiúval(én ezt tudom is, ő lehet nem)

De elég üres volt a busz, ő hátrébb ült,de aztán jött előre,amikor közeledett a megálló, én kiültem a külső ülésre, hogy majd onnan gyorsan lepattanok.

Láttam,hogy már korábban elindult a srác,de még mindig nem ment el mellettem. Így hátranéztem, láttam, hogy az ülésem mögött várakozott és engem figyelt 😍

Aztán meg,amikor megállt a busz, én még mindig ültem, ő viszont nem ment el mellettem,hanem várt. Maga elé engedett😍

Aztán már rohantam is le, utána még néztük egymást, séta közben, néha hátra pillantott rám.


Próbálok nem nagy jelentőséget csinálni neki, mert nem lehet sok esélyem, csupán ilyen illedelmes fiú 🤗

De az ilyen jelenetek olyan boldoggá tudnak tenni,ha az teszi,aki nekem tetszik😍

2020. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szomszédok vagytok? Vagy közelbe lakik?
2020. dec. 1. 11:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy városban lakunk, nem is olyan messzire...De azért közel se.

Csak egy ideig közös útvonal van, miután leszállunk a buszról, aztán szétválnak útjaink,ha nem jön a Spárba,amerre én lakom :)

2020. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis, amilyen is gyáva vagyok, séta közben nem nagyon mertem ránézni,de azt néha elkaptam,hogy hátralesett😌
2020. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Velem is volt ilyen... Aztán kiderült, hogy én is tetszem neki. Beszélgettünk és összejöttünk🥰
2020. dec. 1. 11:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohh😍 hát, örülök neki🤗

Viszont velünk biztos nem történik beszélgetés...most amúgyis,nem buszozunk, interneten nem akarok írni,az olyan személytelen, meg hát,ott van a barátja.

Aki bámul.


Csak nem tudom,milyen szándékkal😳

2020. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
áthívott filmezni , és véletlen le cumiztam..
2020. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igényes lehetsz utólsó, vagy egy nagyon beteg srác aki csak ezen tud elélvezni...
2020. dec. 1. 16:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

egyik exem írt nekem egy verset, az nagyon aranyos volt*-*

plusz volt egy másik fiú, akivel egyszer sétáltam az esőben (nyári zápor, mindketten szeretjük az esőt). azt hiszem éppen panaszkodtam neki, hogy pici vagyok, mindenki magasabb nálam, nem érek fel semmit, a kezem is pici szóval fhuh. erre megfogta és mondta, hogy a jó dolgokból keveset adnak:)

olyan is volt, hogy nekem van egy kávés pulcsim (az elején egy lemerült akku képe, alatta egy "need coffee" felirat), és voltam boltban, és a pénztáros srác megdicsérte a pulcsim. ez úgy nagyon feldobta a napom^^

meg oké ez nem szerelmi vagy romantikus, de a legjobb barátnőm a szülinapomkor sütött nekem tortát és táncoltunk is

2020. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!