Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi a reakció?

Figyelt kérdés

Nem helyettem kell dönteni,csak kiváncsi lennék a ti reakciótokra illetve az oldal nem engedte úgy kérdezni.

A srácról/lányról akivel júniusban találkoztál online, augusztusban meg először a való életben,minden oké,minden cuki,érzed hogy szereted.(Te szűz vagy/első párkapcsolat)

Kiderül így 5 hónap után az hogy csinálta utcán az előző barátnőjével?

(Nem tudom mennyire kell hozzátennem hogy 180kmes távkapcsolat,mindkettő magyarország.)


Mit reagálnátok?


2020. dec. 3. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Egészségére.

Nem hiszek a távkapcsolatokban, ha nincs lehetőség rendszeres személyes találkozásra.

Nem érdekel, hogy hogyan szexelt az előző kapcsolataiban. Ha nem szűz, akkor nyilván csinált már ezt-azt.

Szerintem vannak még jó páran, akik kipróbálták már valamilyen extrémebb helyen. Bár a mai világban ez már eléggé kockázatos, mert nemcsak megláthat valaki, de fel is vehetnek.

Szóval az első reakcióm valószínűleg az lenne, hogy megkérdezném, hogy ugye nincs róla felvétel :D

2020. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Hat szerintem ezzel nincs problema ha te is elvesztése a szuzesseged utana mashogy latod majd a vilagot :D
2020. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak szerintem fura az hogy nem bírták hazáig vagy hogy is fogalmazzak.Egyébként első,ez a felvételes dolog elég kreatív lehet rákérdezek xddd
2020. dec. 3. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Én nem próbàltam sose extrém helyen túl nagy a szégyenérzetem.


Fiatalkorban egy távkapcsolat halálra van ítélve pont azért is mert rájön a kangörcs és az utcán bárkit aki kapható...


Elengedném

2020. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!