Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki,hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki,hogy újra írjon vissza valamit?

Figyelt kérdés

Az van, hogy írok a pasimnak(élőben nem tudunk most talizni sajnos)

És nagyon ritkán ír vissza,leláttamozza amit írok,vagy 2 napig azt se csinálja..

Utána kb. 3 napig megint normálisan ír vissza..

Én ezt nem értem, mert amúgy tényleg szeretjük egymást,egy nagyon rendes ember meg minden,de írni azt nem hajlandó!

Amúgy meg nemrég(1 hónapja sincs még) leszokott a cigiről... azt mondta hogy miattam teszi le, ez teljesen jó, mert az egészsége nem megy tönkre.

De nekem még az is furcsa, hogy ő ugye 6 évig cigizett,és azt írta hogy egyik napról a másikra szokott le ami elég nehezen hihető.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem mondott igazat nekem azzal hogy leszokott, nem haragszok rá ha igy is van akkor se de úgy érzem nagyon furcsa lett a kapcsolatunk...



Szerintetek mit csináljak,hogy rendeződjenek a dolgok, mert ő tényleg egy értékes ember, és nem szeretném ha a hazudozásba fulladna bele a kapcsolatunk.


Szerintetek mit írjak neki legközelebb?



#dohányzás #hazugság #igazság #érdekes kapcsolat #nem vissza írás
2020. dec. 3. 12:33
1 2
 1/12 _Cherrybomb_ ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel telefonon
2020. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
#1: Á, az túl bonyolult.
2020. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

A cigiről masképp nem lehet leszokni csak ha abbahagyod egyik napról a másikra.

Lehet nem szeret irkálni hivd fel akar messengeren is megteheted.

2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs meg a telefonszáma,nem adja meg.
2020. dec. 3. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor ne törd magad szerintem ha baszik rad, meg a teloszama sincs meg erdekes kapcsolat..

Szerintem azt kene elerned h o keressen teged es nem te ot..

Ne irj neki (biztos nehez lesz megallni) de legalabb meglatod mennyi ido utan jutsz az eszebe....

2020. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazad van! Egyszer nem írtam neki 3 napig, na utána már ő írt rám!(:

Akkor ezt fogom most is csinálni!

2020. dec. 3. 13:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az valóban furcsa, hogy nem adja meg a teloszámát neked. Nem lehet, hogy van másik csaja, esetleg családja?
2020. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincs, másik csaja 100%

Amúgy a tesójával is jóba vagyok, de az utóbbi pár napban ő is furcsán kezdett velem viselkedni, nem ad ki infókat ő se a pasimról...

Előtte más volt a helyzet..

2020. dec. 3. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem írnék neki semmit, ahogy ő ignorál téged, úgy te is ignorálhatod őt, és ha idővel nem keres, akkor írhatsz neki.. egy szakítós szöveget
2020. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ám a párkapcsolat, anya! Azért élőben már láttad őt? :)
2020. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!