Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most rá írok a lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most rá írok a lányra szerintetek az gáz?

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja be jelőltem facebookon egy nagyon szép lányt. Visszaigazolt. Aki 1-2 évvel biztosan idősebb nálam mert egyetemista már. Bár én 5 évesen vagyok. Én még gimis vagyok és jövőre végzek és nem úgy nézz ki, hogy eljutok egyetemre. Kinézete alapján hálistennek szerintem max 20 éves lehet.


Lényeg, hogy akkor még dolgoztam és több pénzért sokat túlóráztam. Direkt azért, hogy több pénzem legyen. Amikorra már nem lesz munka. Most ugye a járvány miatt nálunk nem lehet dolgozni. Talán ebből a szemszögből nem is baj. Amikor meg haza jöttem munkából edzettem, leültem kockulni majd aludtam. És nem volt időm sok emberrel beszélgettni. Buliba meg nem lehet menni ahhol jobban tudnék ismerkedni és éllvezném is!


Tehát a kérdésem az, hogy szerintetek mi lesz ha most rá írok. Van esély arra, hogy vissza ír és lehet esélyem nála. A korkülönbség és a tanulmányi sikereink miatt. Jobban mondva működne egy ilyen kapcsolat. Ezt most úgy kérdezem ha esetleg olyan a személyisége is. Mert lehet, hogy belülről pedig olyan, hogy 2 szó után lekopptattom. Vannak még más lányok is akikre rá írnék ők tipikusan ilyen tömeg szép lányok. Tehát szinte bárhol megtalálhatók szép számban. De lehet, hogy velük többre megyek!



2020. dec. 12. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van rá. Drukkolok!
2020. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeretlenül visszaigazolt, akkor valszeg szimpatikus voltál neki.

De nem kell ennyit beszélni - leírhattad volna két mondatban, ehelyett két bekezdésben részletezted, hogy hányadikos vagy, mennyit dolgoztál és hogy áll felétek a munkaerőpiac...

2020. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én jártam már úgy h rá írtam egy lányra akit egy hónapja követem be instan és egyépkent visza is követet röktön de nem nagyon írt visza....

Az meg h bejosz neki és ezért jelölt visza a lányoknál soha nem lehet tudni....

2020. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj, egy próbát megér. Oszd meg velünk mi lett.
2020. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha a napokban írnék rá, pl hogy boldog karácsonyt?!
2020. dec. 23. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Írhatod azt is.

Mármint ne egyből azzal kezd, hanem egy "Szia"-val.

Hajrá, drukkolok, oszd meg tényleg hogy mi lett!!

2020. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Na mi történt? Meselj.
2020. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi még 11 környékén írtam a csajnak. De nem írt vissza nem láttamozta le. Bár általában ez úgy szokott lenni, hogy látta csak nem ment rá azt cs. Már kezdem unni, hogy mindig kudarcom van a lányoknál. Ha meg esetleg elkezdődik valami akkor eddig vagy felszinesség miatt utasítottak vissza vagy a 4,5 évvel ezelőtti kapcsolatom is csak max "kavarássnak" volt nevezhető. Bár ott igaz, hogy egy 13 éves amúgy éretlen csaj volt a partnerem 2,5 hónapig. És 1300 ember követi a csajt tehát biztosan nem csak jó fejjségből jelőlt vissza. De lehet, hogy a képeimen túl fiatalnak nézek ki. Élőben is fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Ami amúgy alapból jó dolog. De nem egy idősebb csajjnál!
2020. dec. 27. 05:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezt engedd el, az ilyen 1300-as követő számmal rendelkező lányok általában pics@k szoktak lenni.
2020. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges, hogy van valóság alapja. De ez alapján nem lehet általánosítani!
2020. dec. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!