Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smároltam egy full random...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy full random lánnyal, aki előttem smárolhatott más fiúval is, ettől lehet Aids-esnek lenni?

Figyelt kérdés
Vagy akár más betegségeket elkapni, ami komolyabb

2020. dec. 14. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az ugynevezett "csokbetegseg", a manapsag "divatos" covid-19, influenza, hepatitis, es meg hatezer mas.

De nem azert, mert a lany massal is csokolozott. A lany elkaphatta mastol, akar csokolozas nelkul is.

2020. dec. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sukuu válasza:
100%

Szia! Teljesen jogos a félelmed. Az AIDS betegséget kiváltó HIV vírust csak vér és testnedvek találkozása révén lehet elkapni (orális, vaginális, anális szex, illetve fertőzött tű használata kábítószerrel élőknél). Csókolózástól nem kaphatod el:)

De nagyon jó, hogy eszedbe jutott ez a kérdés, mert valóban olyan emberektől lehet nagyobb valószínűséggel elkapni, akiknek korábban több partnere volt. Csak a gumióvszer képes megvédeni a szexuális úton terjedő betegségektől, de ez sem mindig 100%. Ezért javaslott gyakran szűrésre járni (a pár mindkét tagjának), hogy időben felfedezzétek, ha valami van!

2020. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózástól is el lehet kapni, ha mondjuk valami mikro sérülés van az ember szájában. Márpedig a nyálkahártyán ez nem ritka. Nyilván kicsi rá az esély, de még van.
2020. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!