Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem kielégítőnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem kielégítőnek a szeretkezést. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
A párommal nemrég átestünk az első együttléten. Jól indult az egész. Ő is és én is élveztük az előjátékot. Jó volt és élvezetes amíg oda nem került a sor, hogy behelyezzem neki. Felvettem az óvszert és bele is kezdtünk de olyan érzés volt mintha semmi nem történt volna. Ahogy behatoltam kicsit melegebb érzés volt de nem éreztem semmilyen különösebb hatást rá. Mintha egy meleg vizes zacskóba tettem volna bele. Nem éreztem ahogy mozog rajtam se azt ahogy én mozgok. Semmi olyasmit ami izgatóbb lett volna és emiatt nem is tudtam közelebb kerülni az orgazmushoz. Amit használtunk óvszert kellően rám illeszkedett. Arra gondoltam talán vastagabb lehet az óvszer és amiatt. Ő is rosszul érezheti magát, hogy nem tudott kielégíteni és úgymond csak ő kapott kellő "törődést".

2020. dec. 15. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Majd belejöttök. Ha az első alkalom pláne ne akard megváltani a világot.
2020. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Óvszer nélkül csináltad már? Én mindig így csináltam barátnőmmel, mert az óvszertől kevésbé éreztem a punciját. Csak itt ügyelni kell, hogy időben kihúzd. Akár próbálj ki másik óvszert is.
2020. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem hiszem hogy gond lenne, de ha így nem tudsz elmenni, akkor nyugodtan be lehet fejezni orállal is az együttlétet.
2020. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
2-esre hallgass, úgy látszik nem hallott még arról, hogy létezik előváladék és abban is lehet spermium. Kicsi az esély rá, de van! Inkább védekezzetek...
2020. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
ne csinaljatok ovszer nelkul, mert gyerek lesz a vege. probaljatok ki tobbfele ovszert, van extra vekony stb. en egyszer olyat vettem amiben valami zsibbaszto krem van, hogy tovabb tartson, de ezt nem tudtam, es akkor szegeny baratom se erzett semmit.
2020. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Na én ezért lettem meleg. Voltam párszor nővel de tényleg nekem is ez a melegzacskós sztori volt bennem. Lehet később lett volna szűkebb pu**ciú nőm is de azt nem vártam meg. Olyan kisebbségi komplexusom volt és kicsi a fa***om érzésem
2020. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Harmadik?
2021. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell.
2021. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!