Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány társaim! Számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány társaim! Számotokra milyen volt/lenne a megfelelő/kifogástalan első csók?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Csókolózunk zavartalanul.
2020. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodt, meghitt.
2020. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Már megvolt. Tocsogós, beleremegős.
2020. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezo, mar most elrontottad. Tulgondolod, tultervezed, csakis a legjobb, legoptimalisabb esetet vagy hajlando elfogadni. Ebbol nemhogy csok nem lesz, ebbol egy 'szia' sem lesz, mert nem fogod megtalalni a tuti megfelelo optimalis pillanatot amikor vegre kinyogheted.
2020. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nincs elképzelésem... Max annyi, hogy örülnék, ha nem zavarnának meg közben. :D


Elképzelni sem tudok egy filmbe illő, tökéletes első csókot, mert tudom, hogy ilyen nincs. Valószínűleg mindkét fél izgatott, és senki sem úgy születik, hogy tökéletesen csókol. De valahogy ez a kezdeti "bénázás" is romantikus a maga módján szerintem.

2020. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak az a fontos, hogy egy első csóknál ne akarja a nyelvét beletuszkolni a számba :D
2020. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ja, itt most szájra kapott csókról volt szó? 😲 Akkor kicsit félreértelmeztem előbb a kérdést. Az unalmas volt. Nem igazán az én műfajom, nem érezem magam közben olyan hú de jól.
2020. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annak örülnék ha lenne. De tényleg, nem nagyon volt olyan még hogy tudtam volna hogy bejövök valakinek. Meg hát annyi hogy ne legyek nagyon kínosan béna, hogy ne hozzam zavarba emiat a másik félt, de tudom ezt senki se tudja egyből.
2020. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!