Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek lányokkal interneten úgy?

Figyelt kérdés
Hogy ne felejtsenek el.
2020. dec. 18. 03:42
A kérdező szavazást indított:
Lehetetlen
Nem tőled függ
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az a személyiségeden, az lányok személyiségén és a beszélgetés minőségén múlik.
2020. dec. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thispain ***** válasza:
71%

Eci peci kimeheci, te vagy az a rohadt gechi, bumm.


Na vajon melyiket válasszam?

2020. dec. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két eshetőség van:

- elérned szövegeddel, hogy a lány ezt mondja: "Ilyen szépeket még soha senki nem mondott nekem, ezt halálomig nem felejtem el!",

- elérned szövegeddel, hogy a lány ezt mondja: "Ilyen bunkó, megalázó szöveget eddig még nem kaptam, ezt halálomig nem felejtem el!",

.

Köztes lehetőséged nincs, a választás a tied.

2020. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el nekik, hogy a könyök állaga hasonló a herezacskóéhoz.

Ezt dose felejtik el.

2020. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*sose*
2020. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mivel akarod emlékezetessé tenni a beszélgetést. Lehetsz velük szokatlanul kedves, ugyanakkor lehetnél szokatlanul bunkó is. Mindkettőt megjegyzik.
2020. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Lányként jelentkezem:

Én akkor nem fogok elfelejteni valakit ha meg tud lepni, meg tud nevettetni, esetleg valami elég különleges dolgot ír (itt nem számítom bele ha meglepődöm a farkuk méretén amit egyből egy szó nélkül küldenek el, az nem tesz senkit emlékezetessé a szememben) magáról, valami tapasztalatáról, hobbiáról, úgy általánosságban.

Persze lesz benne egy szimpátia faktor is, ha furán, nagyon erőltetetten jelentkezik valaki, emiatt megjegyezhetem, de nem fogok feltétlenül visszaírni.

2020. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég baj hogy ezt gyk-n megkérdezted, ráadásul imagine NeTeN BeSzÉlGeTni NeFelEjtSeNeK eL
2020. dec. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!