Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell reagálni erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell reagálni erre?

Figyelt kérdés

Ha a lány mondjuk szembe ül velem és minden ok nélkül néz engem és nevet egyet? (Jel ; jelez, hogy bejövök neki)

(Nem vadidegenről van szó)


Ilyenkor én úgy tudom, hogy egy egyszerű mosollyal lehet reagálni. DE mit kell ilyenkor még csinálni vagy mondani?



2020. dec. 23. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ki lettél röhögve, tag. Ez nem azt jelenti, hogy bejössz neki, hanem, hogy valami volt a képeden, amit viccesnek titulált.
2020. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondani, amit akarsz.
2020. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 a semmiért nem röhög ki valaki a másikat. Az ismerkedésben meg ez is egy fajta jel.
2020. dec. 23. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ok nélkül nem nevet az ember. Ahogy #1 is írta biztos volt valami az arcodon (ha más nem, az arcod) és ezért nevetett ki. Ami mondjuk bunkóság és gyerekes. Jelezhette volna neked valahogy...


De amúgy egyedül volt? Nem telefonált vagy telefonozott közben? Nem voltak többen?

2020. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A nyaralónk kertjében volt a kinti asztalos padnál.
2020. dec. 23. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem egyértelmű. Ettél? Ittál? Mi volt rajtad? Hajad nem állt hülyén? Nem esett bele valami? Lehet azért nevetett, mert olyan póló volt rajtad, ami megmosolyogtatta (ez esetben nem kinevetésről van szó)... Vagy pont hogy nem volt rajtad semmi és kinevetett. Vagy valami a hajadba szállt, rosszul állt a hajad és azon nevetett (szintén lehet negatív de pozitív értlem is) kakaót ittál és kakaóbajszod lett? Ember, fél szavakból nem lehet semmit megállapítani.


De e milyen volt a nevetés? Felröhögött valamin vagy hajcsavargatva kuncogott? Mondjuk, biztos nem jöttél be neki, mert itt írogatsz és nem vele beszélsz.

2020. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet tudnánk segíteni, ha elárulnád a lány nevetésének módját. Lehet, hogy rajtad nevetett, lehet, hogy zavarban volt.
2020. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem egyedül volt könnyen lehet hogy csak valamin nevetet tamit valaki mondott, és semmi köze nem volt hozzád. Egyáltalán nem biztos hogy direkt nézett rád.
2020. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a kertben ettünk. Normálisan ettem és akkor szemezett velem és nevetett egyben, amikor ránéztem. Teljesen jól ált a hajam, az arcom is tiszta maradt, nem ettem le magam... semleges arckifejezésem tehát azon se nevethetett. Többen voltunk, de a többiek áltak mi meg ültünk. Nem volt semmivel és senkivel sem elfoglalva, nem felnevetett, hanem amikor mind ketten egymásra néztünk, akkor kellemesen nevetett egyet. ( tehát szemezés és nevetgélt)
2020. dec. 24. 00:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!