Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kukkolta a lányokat osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kukkolta a lányokat osztály kiránduláson? Ha lehet jó sztorikat is. (Légyszi ne kovezzetek meg annyira)

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Fújj!Ez undorító!Mocskos beteg,perverz dolgokra izguló ember vagy!Akinek csak attól áll föl ha olyanokat csinál,amit bűn és nem szabad!
2020. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Osztálykiránduláson csak próbáltam, de nem tudtam felmászni a zuhanyzó ablakáig. :)

Tornaórán viszont elromlott a lányöltöző zárja, ezért a lányok a fiúöltözőt használták, miután mi bementünk a tornaterembe (ami szomszédos volt az öltözőnkkel). Jellemző, hogy nekem jutott először eszembe, hogy kukkoljak. Nagyjából akkor láttam először viszonylag közelről melleket. Egy-két lányról nem is hittem volna, hogy ekkora légzsákjai vannak, ruhán keresztül kisebbnek tűntek. Ekkor szóltam a többieknek, aztán már hegyekben álltunk a kulcslyuk előtt... (Hatodikban, vagy hetedikben lehetett). :)

2020. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
#1: Ez??? Te nem nézel bele időnként a szex kategóriába? Ahhoz képest, ami ott megy, ez egy szokványos gyerekcsíny. Te sosem csináltál ilyet?
2020. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Lyukas volt a fal, ami elválasztotta a fiú és a lány zuhanyzót. Nem is egy helyen. De lehettünk kb 12-13 évesek, nem tulajdonítottunk neki nagy jelentőséget, csak izgalmas amit nem szabad.
2020. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván a legédesebb a tiltott gyümölcs. Nekünk is volt ilyen eset,de ez nem "szándékos" kukkolás,hanem nálunk két oldalról mentek a szobák a zuahzó felé és egymás mellett volt a fiú es a lány tusoló,csak egy fal választotta el őket. Én mentem be casually felöltözve,mert kellett klotyóznom. Akkor a lányok zuhanyzási ideje volt,de mivel külön helységek voltak,nem volt megtiltva a sétafikálás. Na most én éppen mentem befelé,amikor két lány jött ki,de csak a derekuk körül tartottak lepedőt mert nem számítottak arra hogy én otr leszek. Na most amint megláttak,egyikük befutott a szobába,a másik (akinek tetszettem) csak lesokkolva állt ott és nézett engem,és csak annyi hagyta el a száját hogy: te te te te te i i itt?

És befutott a szobába,de úgy hogy a törölköző leesett. Akkor én jirayanak éreztem magam (már aki tudja ki az a jiraya :) nagyjábol ez az,de átéreztem es nem beszéltem róla senkinek,habár azt nem mondom hogy nem tetszett amit láttam :)))

2021. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen,én vagyok az előző és csak annyi a hozzáfűznivalóm hogy kb 6.-os lehettem
2021. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minket elvileg kukkoltak, mikor WC-re mentünk az öltözőben. Ezért én elkezdtem sötétben mosdóba menni, ha pisilnem kellett, viszont, mikor nagy dolgom volt/megjött, felkapcsoltam a villanyt praktikussági okokból(lássam mit csinálok), és elrettentésnek is jó volt, mert semelyik srác sem akart véres betéteket nétni.
2021. jan. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem 12 évesen megfogtak a folyosón a 8-asok és bevittek a lányöltözőbe, mikor épp öltöztek a talán 7-8.osztalyos csajok. (igen bugyiban, melltartoban lehetett vagy 10 csaj)

Nem ijedtek meg, inkább vihogtak. Szaladok ki az öltözőből és szembe jön velem a tesitanár. Rám néz, bocsánatot kérek és elszaladok. Annyit hallottam, hogy a tanár beszól a lanyoknak:

-kislányok, mit csináltatok a S....val? Szegény gyerek fehér mint a fal!

2021. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ez egy csoportos Balatoni tábor volt még vagyon régen
2021. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Asderman:- válasza:
75%
Nálunk az volt hogy 5.ben focin mindig a lány öltözőben voltunk mert a fiú öltöző nagyon hardcore volt és mikor öltöztünk bejött 2 rsg-s lány elbujtunk (az egész iskola tudta hogy melegek) és elkezdtek öltözni már bugyi se volt rajtuk mikor lesmároltak egymást és utánna fel öltöztek és elmentek
2021. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!