Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom legjobb barátja erotikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brokengirl kérdése:

Párom legjobb barátja erotikus segéd eszközt adott nekem karácsonyra, lehet hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mindig szeretne velem találkozni, bár nem kettesben hanem párommal együtt. Csak én gondolom túl?

2020. dec. 26. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A párodat megkérdezted már, hogy vélekedik erről?
2020. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ő aztmondta nemtudja, de sokat szokott rólam beszélni amikor náluk van. meg még volt hasonló furcsa dolga
2020. dec. 26. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy közömbös számára. Vagy kicsi rá az esély ugyan, de lehet, hogy eleve ilyen, és mivel a párod legjobb barátja, kicsit tágasabb határokat képzel el az ilyenekben. Az első lehetőségre nagyobb az esély.
2020. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még valami utalást tesz, kérdezz rá. Akár csak burkoltan. Mondjuk ha a párod legjobb barátja, illene tudnia. Nem tudom milyen a viszonyuk, de akár kérd meg, hogy egy sörözésnél kérdezze meg, hogy mi ez a dildó vagy ilyesmi.
2020. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!