Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért érzek bűntudatot?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Kicsit nagy a korkülönbség de egyikünket se zavarta eddig. (16/L és 27/F)Egy nap úgy volt, hogy felmentem hozzá, beleültem az ölébe elkezdtünk csókolózni kis idővel később levette a felsőmet, meg a sajátját is, meg persze a többi ruhát így fokozatosan. Beleegyeztem eddig mindenbe, aztán rámfeküdt és volt egy kis petting...:/

Persze volt más is... (nekem ez az első volt) szóltam neki hogy fáj, és hogy hagyja abba de mintha megse hallotta volna folytatta. Kellemetlenül éreztem magam, mert "menekülni" se tudtam volna, hisz ő volt felül. Most miért érzek bűntudatot, meg szégyen érzetet? :S Jó volt, amíg nem fájt de most mégis olyan rossz....Furcsa..és semmiképp nem szeretnék vele szakítani mert szeretem imádom csak ez most kicsit sz@r volt...és persze meg akarja ismételni, mert megvolt az első...:S


2020. dec. 30. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Szóval aládvágták, fájt is és most bűntudatod van?
2020. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Magyarul megerőszakolt. Neki kellene bűntudatot éreznie.
2020. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
dehogy erőszakolta meg, a csaj benne volt xD
2020. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lazy Lover ***** válasza:
41%
Ne csinálj semmit se az első pár alkalom fájni fog
2020. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy igaz, basszál sokat még gyorsan és majd jó lesz
2020. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott, köcsög
2020. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem neki kéne szégyelnie magát, mert fájdalmat okozott és nem is volt szándékába csillapítani. Mond meg neki, hogy neked fájt maga a tevékenység és az, hogy nem próbálta a helyzetett javítani se. Sajnos fájni fog ott egy párszor még, de nem annyira, mint az első aktusnál.

Kitartás, remélem megtudjátok beszélni ezt a dolgot. Ha nem, akkor sajnos itt tényleg szakítás lesz.

2020. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Ott kell hagyni,az ilyen nem normális csak kihasznál.
2020. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy gusztustalan féreg, aki ilyet csinál. Ez igenis erőszaknak számít, hiszen még szóltál is, hogy neked ez nem jó, mégsem hagyta abba.

Ne Te érezz bűntudatot! Egy percig se hibáztasd magad semmiért!

Fontos, hogy ne menj bele semmibe, amit nem akarsz! Jogod van nemet mondani, ő pedig nem erőltethet Rád semmit, különben ez egy bűncselekmény!

Szóval merd megmondani neki, amit érzel, gondolsz, akarsz (nem akarsz), ha pedig nem érti meg, akkor tényleg hagyd ott, másfél év ide vagy oda! Elhiszem azt is, hogy szereted, de ne hagyd, hogy kihasználja ezt, olyan dologra kényszerítsen, ami neked fájdalmas és maradandó nyomot hagy benned! Ráadásul még Te érzed magad rosszul, mikor neki kéne inkább... Állj ki magadért!

És kérlek, nyugtass meg, hogy legalább védekeztetek rendesen!

Ha pedig ki szeretnéd beszélni, amit érzel, akkor bármikor kereshetsz privátban! Teljesen megértelek és biztos, hogy nem fogok ítélkezni, bármit is írsz. Tudom, hogy mit érzel. Ráadásul itt a nevedet sem tudom, így tőlem 1000%, hogy nem tudja meg senki.

(lány vagyok én is)

2020. dec. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a fentebbi bántó válaszokat fel se vedd!

Ti, válaszolók pedig nem érzitek a súlyát? Ez nem poén! Egy ilyen eset igenis nagy nyomot tud hagyni a lányokban/nőkben. Azzal pedig nem segítetek, ha még egyet belerúgtok.

Nem beszélhettek vele úgy, mint egy utolsó r*banccal azért, mert megbízott abban az egy férfiben, akit szeret!

(9-es voltam még mindig)

2020. dec. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!