Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exbarátnőmmel álmodtam! Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőmmel álmodtam! Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Szóval, december elején másfél hónap után szakított velem barátnőm üzenetben.Tudom,nem olyan hű de sok idő, de én őt igazán szerettem...

Az éjjel, azt álmodtam, hogy kimentem WC-re de amire visszaértem az ágyamhoz, benne feküdt ő is és csak nézett. Csodálkoztam, de visszafeküdtem megsimogatta az arcomat, adott egy csókot, és megérdezte: "XY, miért szakítottunk, miért nem működött a kapcsolatunk?". Elkezdtem könnyezni, ezután sutty, az álom szertefoszlott. Nem értem, ha ő szakított velem, miért ezt mondta.

Alapjáraton megutáltam a csajt, nagyon kétszínű, felületes, de abban az álomba mégis kedves volt velem, a szerelmének szólított...

Szerintetek jelenthet ez az álom valamit?



2020. dec. 31. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szakítás után pár nappal olyan álmom volt, hogy beleült a farkamba és megkerdezte bájos hangon, hogy most újra együtt vagyunk? Gusztustalanul bánt velem a végen, kimondatta velem a szakítást akármennyire is fájt nekem.
2020. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj most látom ez tini párkapcsolat témakor.... veheted semmisnek a válaszom
2020. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi🙃
2020. dec. 31. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél évvel később is álmodtam vele és voltam oly hülye, hogy reménysugárként fogtam fel az álmokat...

Az ég egy adta világon csak annyit jelent, hogy tudat alatt még foglalkoztat.

Ha találsz mást, el fogod felejteni.

2020. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A poén, hogy nekem olyan álmom volt amiben a legjobb barátnőm bátyjával romantikázom. A srácot egyszer láttam😂😂. Sőt szerintem nem is ismer engem. Az álmod jelenthet lezárást is, hogy jó volt szép volt, de vége. Ez a jobb verzió. A másik verziója, hogy ezzel pótolja a képzelőerőd a hiányát.

Sok szerencsét!

Boldog új évet!

2021. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak hasonló álmaim. Csak én lány vagyok és a fiú utáltatta meg magát velem. Vele nagyon sokszor álmodtam,méghozzá elég durván jók voltak, lol. Szerintem lehet nem léptél legbelül túl rajta.
2021. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tudatalattidban még foglalkozol vele, de ne építs rá. Nem jelent semmit.
2021. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem id előfordult már. De adj jelrntőséget az ilyen álmaidnak. Csak lépj tovább
2021. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!