Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy akibe szerelmes vagyok a vékony lányokat szereti. Létezik, hogy egy fiú akinek a sovány lányok jönnek be tényleg szépnek lásson és vonzódjon hozzám?

Figyelt kérdés
Én normál vagyok de inkább telt (formásabb) mint sovány.Nagyjából meg vagyok elégedve magammal, ő is párszor mondta mennyire jól nézek ki és mennyire oda van értem.De olyan nehéz elhinni mikor tudom az ellentétem az ideálja.

2021. jan. 2. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Pedig elhiheted, főleg, ha még mondta is!

Ez az ideálos dolog pedig nem jelent semmit. Az esetek 90%-ában az ember pont nem olyannal jön össze, amilyen az elképzelése.

Meg amúgy a teltebb, de formás testalkat szerintem a legtöbb férfi számára nyerő, mivel nem vagy nádszál, de ugyanakkor duci sem, ez pedig mindkét testalkatnak a pozitív oldalát magába foglalja.

2021. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak szeresd magad! Szerintem igazán szerencsés vagy testalkat szempontjából. Ráadásul az önbizalomnál nincs vonzóbb!

(még mindig az első voltam)

2021. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy mégis téged választott. Nekem is más volt az idealom, de megis szepnek tartom a baratnomet...
2021. jan. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 terminator9000 ***** válasza:
100%
Ha mondta neked szerintem az eléggé egyértelmű jel
2021. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ideál általában nem számít sokat, csak egy kép, ha arra gondolsz, hogy ,,tökéletes”. Nekem a teltebb lányok jöttek be, aztán tessék, a párom vékony, és abszolút bejön. 16/F, ha számít
2021. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ideál alaján fog végül párt választani, az csak felhívja a figyelmét először. Ha eddig nem távolodott el tőled a kinézeted miatt, most sem fog visszautasítani.
2021. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Esélytelen. Max szex.
2021. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!