Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett a barátnőmmel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a barátnőmmel? Hirtelen közönyös lett.

Figyelt kérdés

Nagggyon fura dolog történt.


Fél éve vagyunk (voltunk) együtt, azelőtt minden nap, egy két nap kivételével találkoztunk, ő jött át hozzám, én mentem át hozzá, fojton ramtam lógott, én is rajta. nem tudott nem taperolni, teáh állandóan rajtam ült, folyamatosan csókolóztunk.

Na. aztán egyik nap, legyen az HÉTFŐ, este fél nyolckor elbúcsúztunk, ölelés, csók minden, hogy 8-ra hazaérjek. Ja és hogy másnap, Kedden ugye átjövök.

Aztán másnap, KEDDEN reggel írt, hogy tartsunk szünetet.

Én meg kérdezem, hogy dehát mi történt, mi a baj?


A válasz az, hogy Nem tudom. Már nem érzem úgy magam, mint amikor megismertelek.


Én: Aha, hát jó, de mégis történt valami, tegnap este még szakadtunk a röhögéstől, ha épp nem csókolóztunk. Nekem nyugodtan elmondhatod, bármi legyen az.


ő: Nem tudom

én: akkor most szakítasz? azt akarod mondani?

ő: Hát igen.



Hátőő oké. mindegy. írtam neki szépeket, annyit, hogy megértem, egy kis szünet mindenkinek jót tesz, pihenje ki magát.



Aztán ennyi. Semmi többet nem hallottam róla. Karácsonyra írtam neki, látta, de nem válaszolt.

Aztán rájöttem, hogy a pulcsimat nála hagytam. Írtam neki, hogy mikor tudja visszaadni. Végig halogatta.

Aztán a mai napon végre elfogadta, hogy csak kiadja a kapun és ajándékot cserélünk, mert azokat már a szakítás előtt megvettük.

Én mondtam neki: Boldog karácsonyt (odaadom az ajándékot) Ennyit válaszol, hogy Köszi.

Ennyi? Neked is, vagy valami...

Én mondom neki.. Minden rendben? Biztos?

Ő meg mondja. aha.

Én: Egy ölelés?

Ő csak megrázza a fejét lassan, hogy nem.


Én: Hát jó, akkor szia.



ÉÉs ennyi. mi a franc történhetett? Egyik pillanatban még rajtam mászik, csókolgat, másikban meg olyan szinten közönyös, mintha sosem ismert volna. Boldog karácsonyt sem kíván. Semmi.


2021. jan. 2. 17:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hiába kérdezgettem, hiába mondtam bármit, végig az volt a válasza, hogy Nem tudom (mi történt) nem tudom (mi a baj)
2021. jan. 2. 17:17
 2/15 A kérdező kommentje:
17F 16.5L
2021. jan. 2. 17:21
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy valakivel összejött?
2021. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3: De még meg se ölel. Amúgy biztos, hogy összejött valakivel, instán ott volt a biojában beszívezve. Aztán egy hét múlva, hogy a szerelem csak egy illúzió. Azóta is így van.
2021. jan. 2. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak beleolvasgattam, de körözbe' lettél szopatva
2021. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Tipikus kamasz... azt hiszi, ha elmúlt a rózsaszín köd, akkor az már nem is kapcsolat.
2021. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6: milyen kapcsolat?

1. ki lett mondva, hogy szakít. JÓ,magától nem bírta leírni, csak azt, hogy szünet

2. nem válaszol.

3. meg se ölel, kényszerből beszél velem, a pulcsim miatt

4. közönyös, még annyit is alig bír mondani egy ajándékra, hogy köszi.

2021. jan. 2. 17:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ezt a lányra írtam.

Tehát nála elmúlt a rózsaszín, és úgy akkor úgy érzi, hogy már nem is érdemes folytatni.

2021. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

jajaja. Értem.


Hát az a furi, hogy SEMMIT nem mond el. SEMMIT nem árul el, hogy mit érez, hogy mit gondol.

Annak, aki "tegnap" még a legjobb barátja, a pasija és a lelkitársa volt.

Ez fáj a legjobban. a többi csak fura és érthetetlen.

2021. jan. 2. 18:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. van egy kis bűntudata.
2021. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!