Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Függesztettétek már fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függesztettétek már fel a Facebook fiókotokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért és mennyi időre?


Csak mert egyre több ismerősöm mondja, hogy megcsinálta ezt, mert nem akarnak már úgy jelen lenni rajta, viszont törölni nem akarták és hogy ez amolyan arany közép út.


Ui: Tudom, nem tini párkapcsolatokhoz tartozik, de szerintem itt a legaktívabb mindenki és azért gondoltam, hogy ide írom.



2021. jan. 3. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Töröltem. Vissza is jelezte. De nem enged ki a markából, mert azóta is folyamatosan küldi az értesítéseket.
2021. jan. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert csak onnan tudnak írni, ha valaki keres.
2021. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi értelne lenne?
2021. jan. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor kellett a digitális detox. Akkor töröltem le minden applikációt (a Messengeren kívül) mikor a napi átlagom 7 óra volt ezeken a platformokon.

Nagyon jót tett, sokkal több időm volt mindenre, magamra meg főleg. Az alatt kiolvastam 7 könyvet, rengeteget tanultam, az életemből a felesleges információk kimaradtak (pl. Hogy az oszt.nőm megint befestette a haját) és már nem tulajdonítok ezeknek akkora szerepet.

Mondhatni a "függőségemet" szüneteltettem.

2021. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem kellett magamat felfüggesztenem, megírtam az ŐSZINTE véleményemet 1-2 segfejnek, jelentettek, azoknak is megírtam a véleményemet. A többi már gyerekjáték volt!! :D
2021. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a hülye a facebookon is. Eddig egy hétig volt, amikor felfüggesztettem, de a kapcsolattartásra valamilyen szinten jó.
2021. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondásos a kérdésed és a leírása: felfüggesztették vs. felfüggesztetted - aktív és passzív. Mire vagy kíváncsi? Én törölni akartam magam pár éve teljesen, amikor elvonultam egy sivatagba két hétre telefon és internet nélkül, de már akkor nem lehetett teljesen törölni, pontosabban megkérdezte, hogy végleg vagy ideiglenesen, és végül az ideiglenes mellett döntöttem. Bár csak két hétre akartam teljes csendet virtuálisan is, a Facebookra utána sem akartam egyáltalán visszatérni, de aztán tesóm meggyőzött az alkoholpéldával: napi 2 dl vörösbor még akár jót is tehet, ám mindenki tudja, mi az az alkoholizmus, ráadásul én is sok emberrel csak ott tartok kapcsolatot, úgyhogy végül csak visszatértem...
2021. jan. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!