Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom elcsavarni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom elcsavarni egy fiú fejét? Hogy jöjjek be neki?

Figyelt kérdés
Húzni szeretném az agyát egy fiúnak nagyon bejön és nem tudom h h tudassam vele vagy mit csináljak h ő is észre vegyen máshogy. Kb mindennap beszélünk hívásban. (Nem ketten a barátainkon keresztül) Nem rég találkoztunk is elég jól elvoltunk egymással. Esetleg tippek?

2021. jan. 3. 10:54
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
38%
Ezek a csajok meg a taktikák mond meg neki nyíltan mit akarsz
2021. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Az ajtón!
2021. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Miért szeretnéd húzni az agyát? Csak mutasd meg neki hogy bejön, keresd a társaságát, beszélgess vele, és el is van intézve a probléma.
2021. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 terminator9000 ***** válasza:
70%
Egyértelmű jeleket küldj de ne hidegvizet, az én barátnőm neméppen azokat küldött így nemis sejtettem hogy megfektetni akar xD
2021. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ajtón

Vízpumpa fogó

2021. jan. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!