Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogyan írtok ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan írtok ismeretlen lányokra?

Figyelt kérdés
Én csak sziával kezdem, ha vissza köszön, utána szoktam kérdezgetni, hogy jobban megismerjem.

2021. jan. 3. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy mert nagyon gáz ismeretlen lányoknak random írogatni.
2021. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sziával kezdek, vagy megnézem a profilját vagy éppen azzal kapcsolatban ami történik vagy valami randomot.
2021. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
2es taktikája tényleg jó. Néha Anotalkon keresek, akkor ugye mindkettőnk érdeklődik.
2021. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anotalkkal az a bajom hogy egyből kor? Semmi köszönés. Nem értem miért.
2021. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anotalkon mindenki fiú, aki lány, az is. Én mondjuk jobban szeretem ha valami kreatívval írnak rám. Viszont mindig meglepődöm, mert a semmiből nem számítok rá.
2021. jan. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Kézzel
2021. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként,mindig valami témával kapcsolatban nyitok elsőnek. És aztán vagy vevő rá és elindul a beszélgetés vagy nem :D Ha nem ebből tudsz következtetést levonni...
2021. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Valahogy így:


"Szia! Jól áll ez a ruha, ami rajtad van. Ne nézz körül, elég, ha én látlak téged."


Olyan nincs, hogy erre nem reagálnak valamit. Általában sikítanak.

2021. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!