Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnek az alacsony fiúk?

Figyelt kérdés
16-2 éves vagyok és csak 160cm ami néha azért idegesít és hogy nektek bejönnek-e az alacsony fiúk?

2021. jan. 3. 23:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es én pont 180 centi vagyok akkor az most jó?xD
2021. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha nálam alacsonyabb az nagyon nem jó
2021. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok, 163cm szóval szintén nem túl magas:D

Engem nem zavarna,de azt vettem észre hogy a többi lányt általában igen, a legtöbben magasabb,idősebb pasit akarnak.

De biztos fogsz még nőni,vagy ha mégse,akkor is találsz vkit akinek így vagy tökéletes:)

2021. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Pánszexuálisok: valakinek egyáltalán számít a magasság?
2021. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálam inkább felső határ van. Ne legyen törpe de ha alacsonyabb nálam az nem probléma ( 160 cm körül vagyok).
2021. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én magas lánynak számítok (175cm) és mindig a magasabb fiúk tetszettek (aki nálam magasabb) és mégis az élet egy nálam kicsit alacsonyabb fiúval hozott össze (173cm) és nagyon szeretjük egymást. Az érzelmek képesek lesznek felülmúlni a magasságot:) persze lehet nem egy 170 cm-es barátnőd lesz, de azért sok lány 160 cm vagy az alatt. Szóval nincs értelme aggódni. De egyébként ha nagyon zavar, csalhatsz is kicsit a magaságoddal. Pl. magasabb talpú cipők.
2021. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem a magassagoddba fog beleulni hanem a farkadba, ez a lenyeg. ezt ne feledd....
2021. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Engem egyáltalán nem érdekel a magasság, szerintem nem ez a lényeg. Az se zavar, ha egy fiú alacsonyabb nálam, mondjuk nem nagyon találkoztam még ilyen esettel (155cm vagyok). De ott van pl Daniel Radcliffe és a barátnője, Erin Darke, náluk is a nő magasabb kettejük közül, mégis aranyosak együtt, és jól megvannak. Szóval szerintem ne aggódj :)

15/L

2021. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!