Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri próbálkozni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri próbálkozni vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Szóval még szilveszter előtt egy buliban megismertem egy lányt igaz tudtuk eddig is, hogy ki a másik de még csak nem is köszöntünk egymásnak. Mindketten ittunk de értelmesen tudtunk beszélgetni nem részegen.

Elég közel lakunk egymáshoz és mondta, hogy szokott látni vezetni mehetnénk kocsikázni meg beszéljünk össze viszont a kocsikázást egyértelműen nem úgy értette. A buli óta nem beszéltünk és azóta mindig eszembe jut. Azonban van egy kis bökkenő. Van egy srác akivel nincsenek együtt de valami biztosan van köztük bár mondta a többieknek, hogy valószínű dobni fogja a palit. Amit tudok még a lányról, hogy azért elég flegma még akkor is ha velem normális volt. Nem akarok nyomulni mert ha kioffol akkor kerülgethetem a bulikban meg ha csak látjuk egymást ami sokszor előfordul. Nem tudom, hogy írjak e neki vagy hagyjam az egészet.

Ti mit gondoltok?

19F



2021. jan. 4. 02:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Próbálkozni lehet, de ebből nem derült ki hogy ő akar e valamit, vagy csak dugidugit.
2021. jan. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Semmit nem vesztesz azzal ha írsz neki. Ha flegmázik veled, vagy érzed hogy hidegen hagyod akkor legalább megpróbáltad.
2021. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Jobbat érdemesz... Írj rám 😏
2021. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!