Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek ezek a jelek?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetnek ezek a jelek?!

Figyelt kérdés
A barátnőm ezt nyomta a kezembe és nem tudom hogy mit jelentenek az írások rajta [link]

2021. jan. 4. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon életlen a kép, és én csak egy konkrét jelet látok.

Van rajta egy szarvas, meg egy hóember, elég aranyos pozícióban vannak, nem lehet,hogy nem kell jelentőséget tulajdonítani azoknak a jeleknek?


Valószínűleg nincs is jelentősége,vagy pedig valami kevés üzenet,mert a körülötte lévő kép is aranyos, barátságos mondanivalójú :)

2021. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A monitor közepén látok egy egy kb. 1x2,5 cm-s valamit.
2021. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Serintem csak egy szimpla aranyos karácsonyi ölelős cucc, valszeg nem kell több mindent belegondolni
2021. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!