Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Más is van így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Más is van így?

Figyelt kérdés

A kapcsolatokról lenne szó

Eddig még nekem nem jött össze semmi, pedig sok fiúval kavartam már és valahogy sosem jutok el addig hogy összejjöjjünk.. Valami akadály mindig van, mindig rajtuk bukik el én meg hiába rajta lennék, nem csak én kellek hozzá

Úgy durván 10-12 fiúval találkozgattam már, akikkel meg csak írásban beszélgettem ismeretlenül azokat nem is számítom

Mégis ezek közül egy fiú fogott meg nagyon úgy igazán, érzem magamon vele kapcsolatban azt a különlegességet, senkivel nem éreztem azt amit vele, de most nem is ez a lényeg

Szóval, kellemetlenül érzem magam hogy még kapcsolatom sem volt, elvagyok így mondjuk de néha nagyon rámjön a kapcsolat flash, szükségem lenne már valakire nekem is

Annyira unom már hogy nekem tényleg sosem jön össze semmi, beleélem magam aztán koppanok, naiv is vagyok

Már aztán kezdem magamba keresni a hibát hogy miért nem jött össze a dolog egyikkel sem

De szerintem velem nincs baj, nyilván senki nem tökéletes, fényezni sem akarom magam, de ilyenkor elgondolkodok rajta hogy engem senki nem tud megszeretni

Vagy tényleg nincs szerencsém és valahogy mindig olyan fiúkra találok akik nincsenek rajta eléggé a dolgokon és azért nem alakul

Valami jóindulatú tanács? És ti is vagytok ilyen helyzetben?

18/l



2021. jan. 4. 17:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Fiatal vagy még,nem késtél le semmiről,;S ne görcsölj,aminek jönnie kell az jön is)
2021. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem az elsővel élik le az életüket. Korodra való tekintettel elég sok fiúval találkozgattál. Mindig ők távolodtak el tőled, vagy többségükben igen - ők? Mivel indokolták?

Akikkel Te szakítottál - miért volt, mi volt az oka?

Ne csüggedj, sok fiú van, akikkel még összejöhetsz.

Sok szerencsét!

2021. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg tudnak szeretni csak valakinek nem hagyod, ne hazudj az elvárásaiddal szemben senkinek.
2021. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!