Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 2 ajándék amit még szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 ajándék amit még szeretnék venni a barátomnak valentin napra és szülinapjára. Szerintetek melyik lenne jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egyik egy közös szürke melegítő naci, a másikat pedig az éjemlék oldalról rendelném. Aki nem tudná arról szól röviden, hogy ha megadsz egy időpontot és egy helyet. És az akkori csillag képet ahogy álltak a csillagok azt rajzoljak le és rakják keretbe, és kb ennyi. Vanelntin nap ugye február 14.én van, a szülinapja pedig március 9.én. Az évfordulónk 15.en de arra már megvan az ajándék. És így nem tudom hogy melyiket adjam szülinapjára és melyiket valentin napra.

2021. jan. 6. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szülinapjára a melegítőt.
2021. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A közös melegítő azt jelenti, hogy egyforma lenne kettőtöknek? Az nagyon gáz. Az az éjemlék érdekes, én szeretnék egy olyat kapni! Hasonló: kinyomtatnak egy újságot, ami anno a szülinapján jelent meg, csak beleteszik a születését is, akár fényképpel, főcímként is.
2021. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Én a születésem napjának a csillagállásának örülnék. Az nagyon érdekes lehet.

Közös melegítő? Szerintem is gáz, ha valami egyenmelegítő, fura felirattal.

2021. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Születésnapra én sosem adok olyat, ami kettőnkről szól. Az az ő napja, nem a miénk.
2021. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem hagyd a melegytőt...
2021. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!