Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábitsam el a pasit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábitsam el a pasit (behálozni) elérjem hogy nagyon belém szeresen? De nem akarok rámenösnek tüni nyomulosnak. 18 leszek nem sokára. külsömel nagyon elégedett vagyok. És nagyon tetszik nekem de túl büszke vagyok nem akarok kezdeményezni.

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok.
2021. jan. 12. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a másik fél?
2021. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En 17 ö 19
2021. jan. 13. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
És egy suliba jártok vagy mi a közös pont? Írhatnál a körülményekről bővebben...
2021. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem járunk egy suliba ha nem apukám heverja az ő apja és gyakran jönnek hozzánk látogatóba. De úgy tudom hogy barátnöje is van neki de barátaim viszont azt is hoza fűzik hogy nagyon rossz a párkapcsolata. Amugy nem nagyon szoktunk beszélgetni ritkán de akkor is pármondatot. 🙄
2021. jan. 13. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha van barátnője jobb lenne ha ha ezt tiszteletben tartanád... Fordított esetben te sem örülnél annak, hogyha a barátodra rámászna egy lány...


Honnan veszik az ismerőseid, hogy olyan rossz a kapcsolata? A srác mondta nekik, vagy pedig ők állapították meg, mint külső szemlélők? (Ha az utóbbi, akkor nem kellene rájuk hallgatnod, mert a legjobban az a két ember tudja milyen a kapcsolatuk, akik benne vannak...)

2021. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rossz a kapcsolatuk mert amikor it van abba menösködik hogy mennyi nő van érte meghalva meg hogy csak azért van a barátnőjével mert az öngyilkos akar lenni még az anyukája se kedveli a nőt az én anyukámnak beszéli ki. Mindegy igaz hogy nem kell hogy ojan tetszen nekem aki foglalt mert nekem is szarul esne.
2021. jan. 13. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amit eddig megtudtam a srácról, az alapján nem éppen egy szimpatikus személyiség képe jelent meg előttem. De neked szíved joga őt választani, de mielőtt bármi (hülyeséget) csinálsz, várd meg, amíg szétmennek a barátnőjével.
2021. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!