Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaj egyértelműen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj egyértelműen nem nagyon ír, de mikor ír úgy tesz mintha semmi nem történt volna, akkor mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokat írogattunk, normálisan írt,válaszolt. Aztán már egyértelműen nem, de mikor ír akkor úgy tesz mintha semmi nem változott volna. Ha rákérdezek akkor meg talál valami idióta kifogást, vagy úgy csinál mintha nem történt volna semmi.
2021. jan. 13. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Van más dolga is. Unalmas mindig írogatni.
2021. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát őszintén szerintem elvesztette az érdeklődését irántad. De ne legyen igazam
2021. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rákérdezzek hogy miért? Vagy csak simán ne hagyjam?
2021. jan. 13. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Írj privátba, megpróbálok segíteni
2021. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én se szoktam mindig egyből válaszolni - pont emiatt nem várom el, hogy a másik fél is egyből válaszoljon - viszont én megírom egy idő után, hogy azért mert nem akarok egy olyan körkörös mókuskerékbe kerülni, hogy "Szia! Mizu? - Szia, semmi veled? - Semmi.".

Szóval lehet ő is csak kicsit húzni szeretné, hogy legyen téma, vagy éppen őt sem zavarja, hogy nem közvetlen a kommunikáció.


Rosszabbik esetben, ami remélem ebben a helyzetben nem áll fenn, szimplán lehet tényleg unja picit.


17/L

2021. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 napja csinálja ezt, hogy legyen téma. Inkább 1-2 hete...
2021. jan. 13. 19:00
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként erre rá lehet jönni. Mondok egy példát:

Ha megkérdezed tőle hogy mizu, ő válaszol valamit, visszakérdez te is válaszolsz. Na most ha nem folytatja a beszélgetést, meg se próbálja fenntartani a társalgást akkor nem valószínű hogy érdekled. De ezt többször el kell játszani, hogy biztos legyél benne

2021. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem pont mizuval, de igen ez van. Váltunk 5 üzenetet és ennyi.
2021. jan. 13. 19:03
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
7: egy mizura én se válaszolnék semmi különöset
2021. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
9: Nem csak a mizu, hanem ha a lány az illedelmességen kívül semmi érdeklődést nem mutat, az elég árulkodó
2021. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!