Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és most nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és most nem tudom mit tegyek?16l

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és van egy lány aki már 2 éve folyamatosan beszólogat,megaláz mások előtt a suliban. Volt olyan hogy vissza szóltam és az egész osztály előtt felpofozott. Hibá szóltam tanárnak nagyjából semmi se változott utána csak rosszabbak lettek a dolgok.Undorító dolgokat szokott kommentelni a képeim alá. Sose értettem miért gyűlöl mivel én sose tettem elle semmit.Hála istennek most az online oktatás miatt megszabadultam tőle.

Viszont nemrég Snapchaten elkezdtünk beszélgetni az ex barátjával*a fiú dobta őt és a lány még nincsen túl a dolgon* és hát nagyon megkedveltem. Aztán tegnap találkoztam vele a városban és egy órát elbeszélgettünk, nagyon aranyos volt meg kicsit olyan volt mintha flörtölt volna velem. Tegnap este írta hogy majd ha megint lehet menni helyekre akkor nem-e megyünk el majd ketten kávézni úgy mint egy randi. Őszintén nem tudom mit tegyek. Mert ha összejövök vele lehet hogy csak mégjobban tönkreteszi az életem a csaj viszont nagyon kedvelem ezt a srácot.



2021. jan. 14. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na neee, fixen jöjjetek össze:P A csajnak meg adjál, mondd neki DOBD FEL A KEZEED ballal lazítsd, jobbossal durrantsd meg

utána ha elfekszik, kiabálj rá hogy ÁJJÁ FŐ

2021. jan. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, de a helyedben a szívemre hallgatnék. Ha netán összejöttök, talán pont amiatt fog békénhagyni, mert köpni-nyelni nem fog tudni. + Amúgy se éld a sulis életed “rettegésben”. Próbálj meg kiállni magadért, vagy legalább nem foglalkozni vele.


A srác tudja, hogy az exe miket csinál veled?

2021. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 te állat xD


Amúgy szerintem összejöhetsz vele simán, sz4rni rá arra az élettelen kislányra, megmondhatod neki, hogy szánalmas, amiért nincs jobb dolga, mint veled foglalkozni, aztán jobb, ha semmibe veszed, majd idővel ráun a gyerekes játékára.

2021. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégegyszer felpofoz, csak röhögj a képébe és mond hogy szánalmas vagy. Ne süllyedj le azzal a szintjére hogy te is verekedni kezdesz. (De azért nem árt rákeresni youtube-on az orrbavágás technikáira, csak a biztonság kedvért, ha mégis annyira felhúz akkor legalább a saját ujjaid ne törd össze rajta)

Simán összejöhetsz a csávóval, majd ketten röhögtök a csajon legalább.

Csak ezt ne bosszúból tedd, nyilván a srácnak is vannak érzési, ne bántsd meg egy ilyennel.

2021. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát ha nem csak bosszúból összejöttök, az azért menő lenne. Az biztos, hogy nagyot nézne lány.
2021. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján amit írtál, simán össze jöhetsz a sráccal, a lánnyal meg ne foglalkozz, valószínűleg ha össze jöttök talán a csaj Exe is meg tud téged védeni ha odáig fajulna a dolog.
2021. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár amúgy még az is lehet, hogy a lány amiatt utál téged, mert talán a fiú miattad dobta őt...
2021. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Stark2000 ***** válasza:
100%
Én tuti összejönnék a fiújával, ha működik a kémia köztetek. A csajra meg rá se hederíts, maximum tépd meg a nevemben a hülye kis kůrvąt. :DD
2021. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ne tartson vissza, sőt:D

Amúgy hogy birtad ki, hogy felpofoz, és csakúgy hagyod? Én törékeny, félénk lány vagyok, de belevertem volna a fejét az ablaküvegbe

2021. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!