Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaj beszél nekem valamir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj beszél nekem valamiről az fixen azt jelenti hogy érdekli"hisz" abban a dologban?

Figyelt kérdés

A dolognak semmi megfogható valóságalapja nincs, de hisz a csaj benne szerintem, mert beszélt róla nekem.

Ha én beleásom magam a témába, úgy teszek mintha a legfontosabb dolog lenne, akkor a csaj örülni fog neki?

Csak bólogattam hogy Uhum uhum oké mikor mesélt xD


2021. jan. 14. 03:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy örülni fog, de te nem biztos, hogy örülni fogsz neki, ha nincs rá affinitásod.
2021. jan. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak érdekesnek találja a dolgot, a körülötte lévő fejtegetéseket.


Beleásnod szerintem nem kell magad. Ha érdeklődő vagy a témával kapcsolatban, felteszel neki 1-2 kérdést, kikéred a véleményét róla, stb.. Annak is örülni fog szerintem.

2021. jan. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy érdekel pl egy vallás, vagy az időutazás, vagy az űrlények még nem feltétlen hiszek benne. De nem is értem, hogy miért csak hümmögsz egy beszélgetés alkalmával? Meg kellett volna őt kérdezned, hogy hisz-e benne, mióta érdekli ez a téma, mi érdekli benne a legjobban....
2021. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!