Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért ignoráljátok/szarj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért ignoráljátok/szarjátok le néha azt a lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert a párkapcsolat nem úgy működik hogy a nap minden másodpercében egymással vagytok elfoglalva.
2021. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. Hanem hogy van egy lány aki tetszik. Még nem is beszéltetek. Nem is egy osztályba jártok, csak egy suliba. És ő tetszik nektek, ti meg úgy viselkedtek mintha nem is létezne. Miért?
2021. jan. 14. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Van egy jópár oka ennek.

Én most csak a saját magam nevében tudok beszélni.


Szóval én azért csinálom ezt mert nem szeretnék szerelmes lenni, el szeretném felejteni az illetőt.

Ennyi.


F

2021. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért csinálom, mert úgy érzem, hogy ő ignorál engem. Én meg akkor inkább nem égetem magam a kommunikációs kísérleteimmel.
2021. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont most akartam írni, amit a négyes.

És általában ebben szokott is lenni valami...

Fiúk mikor odavannak, nagyon figyelnek.

2021. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Én általában csak lekezelő vagyok velük, legalábbis ha valami luxuspicsáról van szó azokkal nem szabad kedvesen beszélni mert instant friendzone. Csak az értelmes lányokkal vagyok kedves/figyelmes, meg a lány barátokkal.
2021. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A 4es 5össel teljes mértékben egyet tudok érteni
2021. jan. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert még gyerekek és gyerekesen viselkednek. Nem kell velem egyet érteni de én is nem rég hagytam magam mögött a tizenéves korszakomat és tudom milyen voltam én és a kortársaim is.
2021. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ignorálni a lányt aki tetszik...nem akarok vitát indítani, de ez nálam/a környezetemben inkább fordítva szokott lenni:D


de abban van igazság, hogy egy idő után, ha a másik oldalról nincs jel, akkor én sem várok tovább...

2021. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!