Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha mondunk valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha mondunk valamit utána mit mondjuk?

Figyelt kérdés
Mondok neki egy nagy dumát, ami nem feltétlen teljesen igaz. A csaj meg kíváncsi és kérdezősködik. Én meg állítom hogy így van. Melyik a jobb? Mondjam hogy csak most találtam ki a dumát stb. Vagy ne rontsam el?
2021. jan. 16. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "falduma" helyett beszélgess normálisan. Add önmagadat. Ne játszmázz. Abba csak belebuksz.
2021. jan. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én ezt csak úgy mondtam, "poén" aztán ő meg örült neki
2021. jan. 16. 01:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el, hogy ez nem az igazság, és azt is, hogy nem szoktál kamuzni, csak poénkémt mondtad.
2021. jan. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el, mert bizalmát veszti benned...
2021. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!