Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon jelent valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon jelent valamit?

Figyelt kérdés

Pénteken szakítottam a barátommal és az a baj hogy minden pénteken vele és a közös haverjainkkal bulizunk. Ugye én nem nagyon akartam elmenni mert hogy ő is ott volt. Na de a legjobb fiú barátom el akart menni és addig idegesitett vele míg azt nem mondtam hogy oké. Utána oda mentünk a megbeszélt helyre és ő nem volt ott gondoltam végre nincs itt. Aztán elküldtek minket onnan és elmentünk a parkba. Egyik haveromat felhívta hogy kik vannak ott és merre vagyunk, kedves haverom persze engem mondott legelőre és ugye azt hittem mivel szakítottunk nem fog odajönni( az előző csajat ismertem és ha ő ott volt akkor huzzot el onnan hogy ne lathatsak egymást) de tévedtem odajött. Köszönt ugye olelessel aztán utána félre hívta az egyik srácot és hogy is mondjam nagyon nagyon nézett, beszéltek hozza és amerre mentem engem nézett. Mikor én és a haverom elmentünk utánpótlást venni ő és a haverja is megjelent a boltnal. Megvettük ami kell és ok meg eltunktek mondom de jó tudok beszelni a haverommal. Erre 4-5meterre nem ok álltak és megvártak minket. Aztán elindultunk a park fele mivel eddig ott voltunk. Erre bertunk a parkba nem volt ott senki, nekem ki kötődött a cipőfűzőm és be kellet kotnom mondta a haverom nekik hogy menjenek előre és nem kell megvárni minket. Erre mentek olyan 3-4 métert és megvártak.



Na és ez az egész jelenthet meg valamit engem néz meg ilyenek???


2021. jan. 16. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Koronavírus ideje alatt minek kell eljárni bulizgatni, meg ölelgetve köszönni egymásnak?

Mit jelenthet az hogy valaki néz? Azt hogy van 2 szeme és használja. Ne legyél már naiv, most lett vége a kapcsolatotoknak szerinted?

2021. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja azt hogy verd ki.
2021. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!