Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem egész végig engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem egész végig engem nézett egy buliba az mit jelenthet??

Figyelt kérdés

Együtt bulizunk vele és a haverjaival.

Valaki ez mit jelenthet?

+arra ment amerre én


2021. jan. 16. 13:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Könnyű zsákmányt semmi tobbet, hiszen egyszer mar osszejott neki a dolog nagyon tepernie sem kell hiszen mar ismer, hogy mivel vehet le téged a lábadról. Addig míg nincs neki más, addig te tökéletesen megfelelsz.
2021. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit
2021. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy végig bámultad
2021. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig kíván
2021. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy szálj le az exedről, mert nem véletlen az exed. De amúgy az ember hajlamos jeleket kreálni, ha szereti még az illetőt. De persze lehet, hogy tényleg tetszel neki, de csak akkor tudnánk elmondani, ha tudnánk ki, és miért szakított
2021. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk mert kell neki egy kis szünet
2021. jan. 16. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy te is nézted, mert ha nem nézed akkor nem látod hogy néz.
2021. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!