Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nagy szeretnél megkapni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nagy szeretnél megkapni egy személyt, de nem kapod meg akkor mivel győződ meg magad hogy jobb hogy nem kaptad meg?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok nagyon kedvelek egy lányt, de neki csak egy haver vagyok...

Szinte esélytelen azt mondta, nem bunkó meg semmi csak beszélgettünk.

Hogy kezeljem én is így őt? Hogy helyezzem hátrébb?


2021. jan. 17. 01:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fiú és lány kozott baratsag. Harmat tehetsz: 1). Elviseled hogy nem kellesz neki es csak fajni fog es szomorkodsz, mikozben a szemed elott pasizik

2). Nem adod fel, biztatod magad, es megprobalod elerni, hogy beledszeressen ( sok kozos program, egyutt toltott ido, hogy minel tobb kozos elnenyetek legyen) termeszetesen csak barati alapon, nem nyomulsz megvarod hogy szepen lassan beledszeressen .. ehhez jo sok ido, turelem es kitartas kell, de hidd el itt is lesz sok szomorkodas a te reszedrol

3). Beken hagyod, megmondod neked ez igy nem megy, tovabb allsz es massal ismerkedsz, fajni fog, de tulleszel rajta

2021. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs fiú és lány kozott baratsag" ezt köszönöm, én is így gondolom.

Azért nem egyértelmű hogy a kettest választom mert minél jobban "összemelegszem" vele annál jobban fájni fog ha nem jön be a dolog

2021. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2021. jan. 17. 01:24
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban a lanyok megkedvelik azokat a fiukat akik cukik es folyton a kozelukben vannak, megtudjak nevettetni, van kozos hobbijuk es erdeklodesuk .. egy ido utan a mindennapjava valsz es hianyozni fogsz neki, ha nem irsz gondol rad, ha tortenik vele valami alig varja elmeselhesse.. egyszoval nagyon jo bff kell legyel vele.. es mivel igaz s mondas: nincs bff fiu es lany kozott hidd el erezni fog valamit idovel
2021. jan. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De mielőtt ez megtörténne mindig megállítják...

Nem tudok nagyon közel menni hozzájuk ha egyszerűen nem akarják, ha meg nagyon átmegyek csicskába az senkinek nem jó...

2021. jan. 17. 01:28
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 3as. Szomoru, de ez van sajnos. Nem kell atmenni papucsicskába. Van 4 milliárd nő a Földön, nem éri meg olyasvalaki miatt bohocot csinalni magadbol, aki nem ertekel abszolut. Tavolsagtarto, meg se akar ismerni, egybol elutasit. Lehet kulsoleg nem vagy az esete. Ettol meg nezhetsz ki jol. Csak neki nem te tetszel. Valoszinu neked se az eseted minden lány. Fel a fejjel és firditsd az idod olyan lanyra aki ertekeli.
2021. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De ez az hogy nem találok olyat xD
2021. jan. 17. 01:35
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy még elkésve. Első barátom 18 évesen lett. Ne azért akarj barátnőt, hogy ne maradj le a tarsadalomtol, hanem mert valaki megfog es jolerzitek magatokat egyutt. Majd eljon az ideje, es akkor halas leszel, hogy kivartad az idot.
2021. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Mondani könnyű, hidd el nem 14 vagyok.

ÉN jól is érzem magam, és jól is szeretném. Remélem eljön az idő mikor ezt fogom gondolni.

2021. jan. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mondani konnyu :D millioszor voltam igy mint te most.
2021. jan. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!