Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkerülni a szerelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkerülni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Hogy lehet egy iskolában / tömegben...stb elkerülni h szerelmes legyek vagy közel kerüljek valakihez? Teljesen komolyan kérdezem!

2021. jan. 17. 02:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

Nem letezik szerelem, csak vonzodas.

Fiu vagy? Felall a cerkad vagy mi a fx?

ರ╭╮ರ

2021. jan. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy értem h soha többet ne vonzódjak senkihez.
2021. jan. 17. 02:56
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ignoralod, nem mesz emberek közé
2021. jan. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Ne nyiss emberek felé, sehogy... Elég könnyű, amúgy legszívesebben én is elmenekülnék a mostani helyzetemből xD
2021. jan. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerelmet? Nem ismered meg, nem kedveled meg, nem foglalkozol vele.

De otthon kicsapod rá 😀

2021. jan. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Vagy kasztráltasd magad
2021. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Ivartalaníttatod magad,mint az állatokat:D

Vmilyen szinten biztos el lehet nyomni tudatosan,de úgyis előjön. A szerelem az ösztöneid miatt van,nem valami mágikus dolog. De egyáltalán miért akarod ezt, ha nem vagyok túl tolakodó?

L

2021. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Miért is akarod elkerülni a szerelmet?

Engem inkább ez érdekel. Ha megvan a gyökere ennek, akkor könnyebb rá válaszolni.


Iskolában a legkönnyebb elkerülni, ha olyan suliba jársz, ahol nincsenek lányok / fiúk. Ott nem a hormonok viszik el a figyelmedet, hanem a tanulásra tudsz koncentrálni.

Ha bele ölöd magad a vadkapitalista, lelketlen karrier építésbe, még napi szexuális együttlét mellett is képes leszel robotként élni az életed.

2021. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7-8. Azért akarom mert nem akarom h bárki elvonja a figyelmem a tanulásról, tudom hülyén hangzik de "robot" akarok lenni érzelmileg. És nem csak a hormonok miatt hanem azt is el szeretném kerülni hogy bárki jóba akarjon lenni velem.
2021. jan. 17. 14:26
 10/17 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Legegyszerűbben akkor kerülheted el, ha nemlétező íveket használsz és akkor körbeautózhatod az egész szerelem ügyet.
2021. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!