Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek történeteket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek történeteket?

Figyelt kérdés

-Mikor jöttetek rá arra, hogy szakítani kellene?

Valami cuki is érdekelni. Szóval igazából bármi, de az első szempont érdekel most a legjobban.

16l


2021. jan. 18. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó helyen kérdezed, itt olyan emberek vannak akiknek nincs ilyen a tarsolyában...

Ha már ezen gondolkodsz egyébként akkor az már rég rossz.

2021. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, amikor már tehernek éreztem a találkozásokat. Nem akartam vele lenni, beszélgetni vele órákon keresztül, csókolózni, se egyéb dolgokat, és egyszerűen csak éreztem, hogy ennek véget kell érnie, mert nem akarom folytatni. Nem éreztem jól magam már vele, sokat veszekedtünk is a végén. Ezért összeszedtem magam és szakítottam vele.


18/L

2021. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor be voltam piálva, mégis a házuk elott bekopte, hogy nem akarja hogy ott aludjak, és menjek haza autoval...
2021. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj hozzáteszem a saját autommal voltam ott náluk a ház elott leparkolva.
2021. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jézusom. Szegény. Ittasan kellett vezetned?
2021. jan. 19. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
lényeg megvan xdd
2021. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ultem be részegen a volán mogé. Ott helyben szakítottam a csajjal hajnalok hajnalán - beultettem a kocsiba- aztán miután bement hívtam ismerosoket hogy jojjenek el értem, mert piás vagyok és haza kell vinni a kocsit.
2021. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6.

Lényeg?!

Igaziból csak érdekelt, hogyan oldotta meg. 🥺

2021. jan. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!