Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem keress senki, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem keress senki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem keresnek sehol engem, (1 barátom van aki néha rám ír)

Úgy érzem az emberek csak kihasználnak, vagy lelki szemetes vagyok nekik vagy nem is tudom... Mindig akkor keresnek mikor nincs hirtelen más.


2021. jan. 18. 21:09
 1/5 Akitakarsz válasza:
100%

Szoktál kezdeményezni??

Lehet hogy a többiek azt gondolják hogy ha te nem keresed akkor ő minek??

Ismertem ilyeneket.

Ha nem szoktál kezdeményezni akkor próbáld meg 1x 2x aztán ha csak pár napig beszéltek aztán ők nem keresnek akkor hidd el, jobb hogy nem írnak!

Ha pedig rá szoktál írni valakikre de ennek ellenére is csak alkalmi beszélgetés van akkor szintén az van hogy nem érdemes velük foglalkozni. Nem akarok elítélni senkit hogy "büdös bunkók" vagy ilyesmi csak pusztán ha nem akarnak közeledni akkor nincs miről beszélni.

2021. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, velem hasonló a helyzet. Ha szeretnél beszélni róla, itt vagyok, írj nyugodtan privátban.

23/N

2021. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi kapcsolatok nem csak egyoldalúak. Te kezdeményezel? Keresel valakit vagy csak azt várod, hogy mások keressenek. A barátod aki néha rád ír, te is szoktál rá írni? Érdeklődsz te is? A barátságok nem csak úgy vannak. Neked is tenned kell. Egy igazi, mély barátság kialakulásához idő kell.
2021. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen kezdeményezem, azért írtam a barátot mert kb csak vele írogatok.

Lányok meg leszarnak. "lelki szemetes vagyok nekik vagy nem is tudom... Mindig akkor keresnek mikor nincs hirtelen más." Vagyis ez.

2021. jan. 18. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd. Nem kell mindenkinek ugranod amikor beszélni akarnak veled. Nem hagyd már, hogy kihasználjanak.
2021. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!