Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mikor a lánynak érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mikor a lánynak érdemes kézbevenni az irányítást?

Figyelt kérdés

Egy alakuló kapcsolatról lenne szó

Tegyük fel van egy fiú akivel alakulnak a dolgaitok és még nem vagytok együtt

A fiú alapjáraton tud érett és normális lenni, de nagyon sok esetben nem, mert gyerekesen és komolytalanul viselkedik

Sokszor nem fogja fel eléggé a dolgoknak a fontosságát

És így kezelhetetlen, ő nem elég érett ahhoz hogy alakítsa a dolgokat és kezdjen valamit az egésszel

Hiába akarja meg nagyon szeretné az egészet, valahogy nem tud mit kezdeni és határozatlan

Tud tenni ő is sokat az alakuló kapcsolat érdekében, csak mégis sokszor nem éretten kezeli a dolgokat, később érnek tudjátok

És ilyenkor jön képbe a lány aki nyilván érettebb, és ilyenkor van az hogy inkább akkor neki kéne kézbevenni a dolgokat és jó irányba vinni a fejleményeket

Magyarul neki kéne felszedni azt a fiút, ha már ő nem tudja elérni

Ilyenkor a lánynak is félre kell tenni a büszkeségét és helyén kell lenni az eszének, majd akkor irányít ő és megteszi azokat a lépéseket amivel előrébb jutnak

Így kihozza a fiúból azokat a dolgokat amiket esetleg ő magától nem képes és így kap egy kis löketet

Nem tudom mennyire értitek így ezt az egészet

De ez most érdekelne mert ebben a helyzetben vagyok

Nem egy kis szende fiúcskáról van szó, csak kicsit még inkább komolytalan sokszor és ki kéne hozni belőle a legjobbat, hogy megkomolyodjon mellettem, vagy értitek

És az van, hogy emiatt telt el már egy kis idő, mert megelégeltem akkoriban ezt a szokását és kb lekoptattam nem szépen🥴 Amit sajnálok, de csak ideges voltam. Mindkettőnk hibája volt ez az egész de jobban mégiscsak az övé. Csak hát még mindig érdekel és úgy néz ki hogy én is őt.. Szóval ha még nem késő akkor szeretném helyrehozni, sokat gondolkodtam rajta. Igazából így ezenkívül semmi baj nem volt, jó volt és tisztában vagyok azzal hogy ezt simán meg lehetne menteni.

Úgy érzem nekünk még beszélnünk kell úgy tényleg rendesen, nagyon sok mindent tudnék neki mondani és szeretnék is. El szeretném érni hogy megbeszéljük ezt az egészet. Tudom hogy sikerülhetne mert ismerem őt hogy milyen, tudom hogy kell őt kezelni. Valakinek okosabbnak kell lenni ha már nem a fiú jelen esetben😅

Amúgy nagyon sok ilyen van amikor a lány erőlteti úgymond az egészet hogy legyen végre valami és előrébb jussanak, aztán végül minden jó lesz és eléri a hatást

Mostanában ezek a fiúk nagyon ilyenek🤦🏼‍♀️ Hiába érdekli meg tetszik neki meg kedveli meg minden azt a lányt, akkor is

A lányok meg ugye érettebbek és jobban tudják kezelni ezeket, jobban tudják mit akarnak. És ugye tudjuk azt hogyha kapcsolatot akarsz akkor nagyon sokat kell érte tenni és szépen felépíteni akár többször is a semmiből, ha meglesz az eredménye és lesz értelme akkor megéri. Meg ez nekik is jól tud esni ilyenkor hogyha értük is tesznek és kapnak vissza belőle, hogy nem csak ők tesznek értünk. Szerintem örülnének az ilyennek hogyha határozott a lány és jól kezeli ezt

Na szóval, ti hogy látjátok ezt, érdemes lenne nekem kézbevenni a dolgokat ilyenkor? Milyen tapasztalatok vannak?

A fiú egyébként 18 éves és én is, egyidősek vagyunk



2021. jan. 18. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Privátban részletesen segíthetek ha szeretnéd, dobj rám egy üzit. Nem mindig egyértelmű.
2021. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem fellángolás, a fiúról nem írtál semmi rosszat. Nagyon szépen fogalmaztál róla. Biztos hogy ő is ennyire oda van érted?
2021. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es, igen, biztos

Ezt biztosra tudom hidd el..

2021. jan. 18. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Túlbonyolítod. A tinédzser kor nagy robbanásokkal, folyamatosan változó kor.

Félig érett gyerekek keresik önmagukat és természetesen egymást. A lányokban ösztönösen van megállapodási vágy, még ha nem is házasság, de valameddig tartó állandóság vágya. A fiúk még valóban náluk is éretlenebbek, s

tele természetes bizonytalansággal, önismeret hiánnyal, kfl. komplexusokkal próbálnak minél több tapasztalatot szerezni.

Tehát ez a a felnőtt élet felé nyitás és szüntelen tanulás önmagatokról és egymásról ezzel jár.

Ezért történhet, hogy múlt héten még lángolt, és két hét múlva már el is lobbant, vagy fordítva. Mert dúlnak bennetek a hormonok, hangulat hullámzások, lelkesedés és csüggedés. Mindig új és új impulzusok újabb kisebb-nagyobb világokat nyitnak meg előtettek, és közben sokat változtok is.

Lazíts, ne akard irányítani, mert az anyja-apja sem tudja. Jó esetben bölcsen hagyják, hogy a csikó kifussa magát.

Add magad, ne akard idomítani, de jelezd, ha bunkó, jelezd, hogy mit vársz el tőle, nem kioktatással. Te is most tanulod, tapasztalod ki, hogy mit jelent megismerni a másikat.

2021. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziaa, nagyjából át tudom érezni ezeket a dolgokat, amiket megosztottál és sok mindenben egyet is értek, viszont valahogy nekem úgy tűnik ez az egész, mintha minden áron te szeretnéd elfoglalni az irányító pozíciót a kapcsolatban. Persze, nyilván értem, hogy nem ez a szándékod, de azzal, hogy mindenáron úgy érzed, rajtad múlik a kezdeményezés, ergo, hogy lesz-e ebből valami, úgy érződik, mintha te nagyon szívesen lennél a kezdeményező fél általánosságban.

Amúgy a kezdeményezés nem hülyeség, hiszen a mai világban már egyáltalán nem megvetendő, ha egy lány kezdeményez, én is simán tenném így, egy idősek vagyunk, viszont ennek a kezdeményezésnek szerintem nem feltétlenül kell hatalmas dolognak lennie. Lehet, elég csak egy komolyabb beszélgetést elindítanod vele nyugodt környezetben és megosztani vele az érzéseid egy kis részét. Én nem zúdítanék rá mindent a másikra, inkább kis részletekben, hiszen nagyon fontos a reakció, valószínűleg, ha te megnyílsz, ő is meg fog, és így tudtok haladni.

Amúgy én még arra is gondoltam, hogy lehet, nincs pontosan tisztában most a szándékaiddal, ha régebben lepattintottad. Lehet, ha ezt a szituációt átbeszélitek, a te és az ő szemszögedből egyaránt, kinek mi és hogy esett, akkor már jobban megnyíltok a másik felé és esetleg megerősítést nyer az a tény is mindkettőtöknek, hogy kedvel titeket a másik. Egy iylen beszélgetés még nem feltétlenül "durr bele a kapcsolatba" szintű, de én biztosan úgy kezdenék egy egy kapcsolatot is, hogy először őszintén a másikkal megosztani a gondolatainkat és amúgy ha valóban, ahogy mondtad is, tetszel a srácnak és megerősítést nyernek számára az érzéseid, hogy tetszik neked, lehet ezzel már lesz annyi bátorsága, hogy ha kicsit is, de lép előre. A lényeg, hogy ne erőltess semmit és a gyerekes viselkedést pedig nem hiszem, hogy feltétlenül jó lenne, vagy egyáltalán ki tudnád belőle törölni, mert ez egy személyiségfejlődés és ő most ennek a fázisában van, így kell elfogadni és ebből kell kihozni a maximumot. Ráadásul ahogy én tapasztaltam, attól, hogy komolytalan valaki, ha igazán ismeri a másik, ki tudja szűrni belőle azokat a dolgokat, amiket komolyan gondol és a komolytalan viselkedés mögött is bőven lehetnek komoly érzelmek:)

Nem tudom, erről mi a véleményed, ha gondolod, írd meg nyugodtan, kíváncsi vagyok és szívesen segítek még, ha tudok

Puszi:)

2021. jan. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!