Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a barátomnak nem áll fel stressz alapon?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen eddig nem kellett hasonló problémákkal szembenéznünk.

Őszintén szólva, hogy a karantént együtt töltöttük, elég sokszor voltunk úgy együtt.

Természetes dolog, ha a lány nem nedvesedik úgy, vagy ha a fiúnak nem áll fel, ha már ki van fáradva fizikailag a sok együttléttől.

Velem is előfordult. De a barátomnál már az első ilyen alkalomkor (kb 2 hónapja) kételyek merültek fel, elkezdettezen aggódni. Azóta 3. alkalommal megtörtént ez kb.2 hete. Direkt az utóbbi időben lejjebb vettünk: kevesebb találkozás, kevesebb karikás dolog... és ennek ellenére is ezen kattog azóta.( A hipohonderség az fix.. abban biztos vagyok, hogy nincs merevedési problémája..)

viszont azóta olyan szinten ez van, hogy már csókolózni sem tudunk, mert azon kattog, hogy miért nem áll, és ő így ezt nem bírja.. de nekem nyilván hiányzik ez az egész testi kontaktus dolog, és pláne azért aggaszt, mert tudom, hogy csak felfújja.

Viszont mit tehetnék, ha ennyire nem kíván? Azt nem szeretné, hogy most pl.menjek haza, de ez a helyzet nekem is rossz, ha a közelében vagyok.

Mit tehetnék/ tehetnénk?



2021. jan. 21. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Sokat masztizott ?
2021. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát, mond meg neki hogy ne görcsöljön, s most nem a szexre mész rá, nem dugni akarsz , csak egy kicsit becézgetni akarod, kényeztetni.

S most megsimized mindenhol.


Ne is ott kezd, hanem pl a nyakánál, aztán simizd, csokold végig a mellkasát, hasát, combjait. S nagyon lassan kezd el a foglalkozást a szerszámmal, finom puszik, lágy érintések, stb.


Ha ettől nem áll fel neki akkor semmitől.

S csak akkor dugjatok, ha már áll neki ha ő mondja. Akarja.

2021. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a korban a szerszám az törvényszerűen működik, még többször is mint elvárná az ember. Komoly stressz, vagy megfelelési kényszer lehet mögötte ha mégsem. Mióta vagytok együtt? Nem lehet hogy még friss a kapcsolat és nagyon jól akar teljesíteni? Én teljesen biztos vagyok benne hogy nem egészségügyi probléma ennyi idősen.
2021. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Milyen régóta vagytok együtt/ismeritek egymást? Meg mennyi idősek vagytok?
2021. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
27%

Cserélj partnert, vagy vegyetek "dublőrt". :D Csak vicc.

Ami fix, ha stresszel és azon kattog akkor engedd el, úgyse fog fel állni a büszkesége. Lazuljon el adja át magát a vágyainak. Izgasd fel. Ha nem működik akkor lehet, hogy nem vonzódik hozzád egyáltalán ami nem jó, fontos a kapcsolatban a karikás dolog!

2021. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Helosziaszia válasza:
38%
Igyatok egy pohár bort előtte beszélgessetek nevessetek aztán meg szép lassan haladva, vagy csak mondd neki h sok időtök van még, és nem kell sietniajd legközelebb, de attól kérheted h ő kényeztessen kicsit
2021. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyél biztos benne, kedves 3-as. Sajnos a nyugati táplálkozás következtében egyre több fiatal szenved áteresztő bél szindrómában, ami viszont sokaknál a mellékvese kifáradását okozza, minek következtében egyfolytában kortizolt (stresszhormon) termel, ami viszont krónikus gyulladásban tartja a vékonybél falát, ami...

Szóval egy ördögi kör, kézzelfogható, vagy távoli tünetekkel amivel a dokik sem tudnak mit kezdeni.

2021. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Aonime válasza:
50%
A 2-es mondta meg a frankot !
2021. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kuka. Az a srácnak már annyi.

Én is igy jártam, senki le se szarta a gondjaimat.

Müködik oké nem müködik kuka

2021. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azota mar mondhatni megjavult a helyzet, koszonom a valaszokat! :)

Neha meg eszebe jut, es problemas lesz a dolog, de mar nem relevans.

2021. máj. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!