Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném féltékennyé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném féltékennyé az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy hete szakítottam a barátommal mert megcsalt. Hazudnék ha azt mondanám már nem szeretem, de visszakapni nem akarom ezek után. Féltékennyé akarom tenn, hogy egy kicsit ő is érezze azt amit én. ( Tudom, tudom gyerekes megoldás a lelkemnek jót tenne )


Hogyan tehetném ezt meg?


A "feküdj le valakivel, a haverjával kezdjek ki" nem játszik.


18L



2021. jan. 21. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Jöjj össze valakivel és úgy tedd közzé, hogy milyen boldog vagy vele, hogy lássa.
2021. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt akkor nem is szeretett igazán, szóval feleslegesen töröd magad.
2021. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Inkább nőj fel!
2021. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, felnövök kifejezetten csak a Te kedvedért!
2021. jan. 21. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Aha, szóval veled tiszteletlenül bántak, ezért te is az akarsz lenni valakivel, aki nem is ártott neked. Vagy nem gondolod annak, ha összejössz vele CSAK ezért? (Azt írod, szimpla szex nem játszik, tehát nem szexkapcsolatról lenne szó).
2021. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele! Ez fogja a legjobban bosszantani.

Ha direkt féltékennyé teszed, akkor csak jót nevet majd rajtad, hogy még mindig oda vagy érte.

2021. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4. A saját kedvedért kéne.

Ilyenkor sokan nézegetik egymás oldalát,hogy na vajon mi lett vele.

Ideje elkezdeni ÖNMAGAD miatt edzeni,stb. A csaj akit csúnyának neveztél középsuliban,és pár évre rá bomba nő effektus.

Jól jöhet egy pali is,aki valamiben jobb,mint ő,amit ő nagyon szeret. Pl

ha az exed nagyon nem bírja,hogy jajj én csak 180 cm magas vagyok,és minden jó pali 2 méter magas,akkor összejössz egy magassabb palival. Stb. Használd a kreativitásod.

2021. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha megcsalt akkor valószínűleg az új csajával van elfoglalva, magyarul le se sz@r. Menj vásárolni, fodrászhoz, kozmetikushoz. Rittyentsd ki magad. Attól a közérzeted is jobb lesz plusz az önbizalmad is nő. A magabiztosság pedig egy nőnek a legszexibb tulajdonsága.
2021. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De miért is fontos ez???
2021. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kerjoz ***** válasza:
nem nem nem és NEEEM!!!! ilyet netegyél! minek ?? volt-elmúlt ez az o dontése volt, o dolga! ..nealacsonyisd le magad hozzá vagy bármi ilyen hasonlo "játékokkal" ...TE ennél okosabb vagy!
2021. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!