Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tehette?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tehette?

Figyelt kérdés

A volt barátom megcsalt egy lánnyal akivel össze is jött 1 héttel a szakításunk után.

Viszont...a lány a barátnőm volt.

Ismertem már egy idelye és ők nagyon jóba voltak a kapcsolatunk alatt. Viszont a lány közben nem egy emberrel került komolyabb dolgokba. (Több mint barátság de végül nem lett sose semmi.)

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mindig is tetszett neki a barátom vagy lehet más oka? Esetleg irigység, bűntudat?



Tudom nem tudhatjátok mivel ez nem túl sok infó és nem ismeritek a lányt, de gondoltam hátha tudd valaki valamit mondani erre a szituációra.


16L



2021. febr. 1. 22:22
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Szerintem mindig tetszet neki a palid
2021. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem barát!


A helyedben elfelejteném mindkettőjüket!

2021. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem tudom, de amugy ha tegyük fel kedves csaj vagy a barátnőd meg jobb bula testre akkor őt döfném téged meg kaját csinálni tartanálak
2021. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne rágódj ezen.. komolyan.. nem éri meg és egyikük sem érdemli meg. Fog még a srác neked sírni, hogy fogadd vissza hidd el. De akkor legyél okos, legyen önbecsülésed és küldd el a p...ba. Az utolsó kommentelőnek pedig szívből kívánom, hogy szeressen bele valakibe, aki csak pénzt keresni tartja közben másokkal érezze jól magát ;)
2021. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen embert még csak véletlenül sem neveznék barátnak ! Egyébként valószinű hogy tetszet neki a palid !
2021. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!