Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elküldjem neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elküldjem neki a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel sokszor beszéltünk, de én nem éreztem iránta többet. Viszont ő elkezdett nekem félreérthető dolgokat írni és megírta hogy nem akarja otthagyni a barátnőjét, de velem is akar lenni. Meg sokszor ecsetelte, hogy mit hogy csinálna velem. Letiltottam mert nem akarok ilyenbe belefolyni. Szeretném elküldeni a barátnőjének a beszélgetést, hogy tudja mi a helyzet, de félek hogy még én lennék rossznak beállítva. Mit kéne tennem? A lánynak joga van látni ezt nem?

17/L



2021. febr. 2. 10:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%
nem csalta meg csak írogatott, miért akarod tönkre tenni más kapcsolatát? 20 év alatt úgy is össze vissza csalják egymást a fiatalok miért folynál bele?
2021. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Rendben igazad van, köszönöm! ☺️
2021. febr. 2. 10:48
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Tekintve, hogy a srác egy féreg, megérdemli, hogy szenvedjen. Ha elküldöd a képeket a csajnak (tekintve hogy nincs benne semmi ami ellened felhasználható) akkor jó esetben szakítanak. A csaj hazug kapcsolatban van, szóval ha van esze akkor megérti majd, hogy nem te vagy a rossz a helyzetben és csak jót teszel neki, a srác pedig egyedül marad. Vagy rosszabb esetben a csaj befásult és csak azt látja, hogy letámadod őket, olyankor csak tiltsd le mind a kettőt és hagyd meg a két bolondot egymásnak. Jól gondolkodsz, ne hagyj fel vele. 18/f
2021. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%
de mi köze hozzá?
2021. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jobb ha szembesited a lannyal hogy milyen a pasija, en ilyen visszafogottabb uzi (pl ne haragudj de ez nagyon kellemetlen / bocsi ez nem a te baratod?) mellé siman elkuldeném

#1, ezzel nem teszi tonkre mas kapcsolatat a kerdezo, hanem inkabb megszabaditana a lanyt egy szar kapcsolatbol. Meg amm szerintem alapbol a pali teszi tonkre a sajat kapcsolatat, ne kend mar a kerdezore xD

#3asnak osztom a velemenyet teljesen

18/l

2021. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy a srác tulajdonképpen zaklatta őt. Egyszerű igazságszolgáltatás. Ne úgy gondolj rá, hogy elcseszi a kapcsolatukat hanem, hogy a gyökér gyerek megkapja amit megérdemel és a csajt megszabadítja egy ilyen gyökértől aki más lányokra is rá akar mászni.
2021. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nos látva a többi választ talán mégis helyesen döntenék. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!🥰
2021. febr. 2. 11:01
 8/34 Thispain ***** válasza:
24%
Én a helyedben elküldeném neki talán egy titkosított tömörített file-ban, utána, ha rosszul reagál, hagynám dühöngeni.
2021. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Ha gondolod írd majd le privátba, hogy mi lett a végén belőle, túl izgalmas a sztori. :p (hármas és hatos válaszoló)
2021. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp megírom majd :D
2021. febr. 2. 11:08
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!