Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok belépni a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok belépni a pasim WhatsApp fiókjába anélkül hogy észrevenné és a telójához nem férek hozzá? Szerintem egy másikkal lánnyal beszél és tudni szeretném hogy miről.

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Elég féreg dolog kutakodni.

Kérdezz rá egyenesen.

2021. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt egy pali kérdezné, már jönnének a lányok szét oltani:D Kérdezz rá, de nem lehet nagy bizalom köztetek.
2021. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mit kell itt partizánkodni ? Mondjad neki mi a helyzet !
2021. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most egyrészt erkölcstelen, másrészt törvénybe ütköző dologhoz kérsz nyilvánosan segítséget?
2021. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hol a bizalom ? milyen párkapcsolat ez ahol kutakodni kell a másik után ? kérdezz rá egyenesen.
2021. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

oh hát bizonyára nem fog hazudni, ha valami rosszat csinál... kérdezd meg kérdező, hiszen úgy néz ki a helyzet, hogy majd azt mondja:


ó igen, csapom a szelet neki! Bocs, hogy nem mondtam eddig, de ha már kérdezed...


facepalm

2021. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ekkora a bizalmad a pasid iránt, könnyen Redbullal fog megkínálni. Tudod, az szárnyakat ad.

Mennyivel alávalóbb a neten más lányokkal levelezni, mint titokban feltörni telefonját?

2021. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

6 “ ó igen, csapom a szelet neki! Bocs, hogy nem mondtam eddig,”


Én pontosan ezt csináltam fiatalon, kb 18 évesen. Az akkori barátnőm meg csak legyintett, hogy megint álmodik a nyomor.

Pedig mindent elmondtam.

2021. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább szakíts vele. Neki kéne szakítania veled amúgy, de ha nem derül ki milyen szánalmas vagy nem fog.

Kinek képzeled magad hogy bárkinek a privát fiókjába be akarsz lépni?

Én alapból sose mutattam meg egyik barátnőmnek se hogy kivel beszélek mert egyszerűen nem az ő dolga.

Szánalmas vagy.

18/F

2021. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van rá okod, akkor kérdezd meg, kérd meg, hogy mutassa meg inkább. Ha nincs rá okod, kicsit olvass utána, hogy a féltékenységről mit ír a szakirodalom. Sok pár életét rontja meg az indokolatlan féltékenykedés! Nem tudom, hogy nálad mi a helyzet, nem bántásból írom, csak felmerült! Sok boldogságot!
2021. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!