Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel nem tudok normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel nem tudok normálisan beszélni messengeren,nincs semmi téma, előben elvagyunk, de interneten semmi,Esetleg tudnátok írni jó témákat, miket kérdezzek tőle,stb? NEM KELLENEK OLYANOK, HOGY HA NINCS KÖZÖS TÉMA AKKOR VESZETT FEJSZE NYELE

Figyelt kérdés
Nem illetek egymáshoz stb. Normálisat írjatok, köszönöm előre is. 16/f

2021. febr. 6. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt neked kell tudni, hogy mi az a mi olyan téma amihez mind ketten hozzá tudtok szólni, vagy elbeszélgetni. Most itt hiába írják, hogy pl. A cseh bányászok bérezését, ha nem tudtok hozzá szólni a témához. Szóval röviden gondold végig, hogy személyesen mit szoktatok beszélni, azt ennyi.
2021. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy megszokott napi rutin hogy pl 10től éjfélig beszéltek? Nem tudom hogy hogy nincs téma, ugyan azt írd mint amit mondanál.
2021. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét téma ötletet nem tudok, de amúgy ha valóban ennyire nem megy az írásban kommunikálás, akkor hívd fel Messengeren napi 1-2 órára (vagy amennyire ráértek)
2021. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig az erőltetett beszélgetésnél jobb a csönd... nem kötelező az interneten beszélni egymással, ha nem megy. Legyetek el élőben, messengeren meg beszéljetek olyanokkal, akivel tudtok is... Attól még lehettek együtt nyugodtan.
2021. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, hogy nem muszáj beszélni. Ha nem megy, akkor csökkentsétek le és max. egy hosszabb telefonálással pótoljátok esténként, vagy épp mikor ráértek. A napi állandó írogatás amúgy sem ajánlott.


De ha nagyon kellenek témák, akkor rengeteg app van telefonra, ami témaindító kérdések ezreivel rendelkezik (conversation starters). Sőt, ilyenből játékos appok is vannak, vagy csak simán szörfölsz a google-ön, hogy hogyan érdemes indítani a beszélgetéseket, milyenek a jó kérdések, hogyan tudod mélyíteni őket, stb..

2021. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 Épp az,hogy szinte egész nap hivásozunk, de mindig ugyanazokat mondjuk egymásnak,hogy szeretlek, micsi, hogy vagy, semmi új nincs szinte, tegnap felhozta a témát, hogy nem tudunk beszélni semmiről se, tök szomorúan, utána is az volt, mondta, hogy nem baj, meg, hogy nem hagy el ez miatt, de nem vagyok benne biztos, + még, hogy ritkán is tudunk találkozni sajnos.
2021. febr. 6. 23:30
 7/14 A kérdező kommentje:

#4 (beszéljétek olyanokkal akikkel tudtok is.)

Van egy srác akinek tetszik a barátnőm, nyomul is rá, állandóan ír neki messengeren, hívásozni is akar. Egyik nap nagyon elfoglalt voltam, este fele felhívtam, hívásban volt, utána rá kB 20p múlva hívott fel, és azzal a sráccal beszélt, mondta, hogy tök jól elbeszélgettek, vicces stb...

Mondtam neki, hogy tiltsa le, de nem, és: csak egy barát... Pedig tudja, h bejön neki.. Legszivesebben szétverném a srácot, de nem tehetem.. Hozzá teszem igen, Féltékeny vagyok rá.. Előben sajnos ritkán tudunk találkozni, főleg, hogy van ez a retkes vírus...

2021. febr. 6. 23:52
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem láttam az előző válaszod, nem olvastam el, csak az utolsót, és abból is pár sort.

Tesó, veszve vagyxD Mi az hogy nem teheted?xDD Miért ne verhetnéd meg?

2021. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#5 rájuk nézek, köszi.
2021. febr. 7. 00:03
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 Vagyis nem az, h nem tehetem meg, hanem, hogy megverném, kihivtam már 1v1-re de nem fogadta el, meg mindig a barátaival megy (2-vel), akik megvédik meg minden, az egyiknek boxerje is van, aztán így inkább hagyom az egészet.
2021. febr. 7. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!