Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elsőre mindig emlékezni fogok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsőre mindig emlékezni fogok?

Figyelt kérdés
Első személyre akiért rajongtam, esetleg szerelmes voltam belé, vagy csak nagyon bírtam. És nem egy két napig, hanem hónapokig, és ismerkedtünk is. Esetleg együtt is voltunk. Fiúk, lányok szerintetek az első szerelmetekre emlékezni fogtok?
2021. febr. 11. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2021. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Évekig szerelmes voltam belé, de már alig rémlik az együtt töltött idő. Se az alakja, se a mosolya. Ha látom is, nem kavar fel, mint régen. Nem hiányzik a társasága. Úgyhogy ne aggódjatok, ha csalódtok, elmúlik, és mindig jön más. Ez persze szerelmesen rémisztő, szomorú és kiábrándító lehet, de igaz.
2021. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én nem tudom elfelejteni az elsőt, pedig azóta gyerekeim is vannak - mástól.
2021. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a legelsőt. De igen, akivel az első tapasztalataim voltak párkapcsolatban (közös jövő tervezése, testi dolgok stb.), annak jobban megmaradt az emléke, mint az utána következőé.
2021. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Rettenetesen ritka, aki elfelejti. Ezek közé tartozik pl. a 2. válaszoló.
2021. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!