Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én mi vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én mi vagyok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 16/L, és megismertem szeptember környékén egy csajt, akit akkor elítéltem, mert dohányzik, iszik, stb. De most találkoztam vele véletlen pár napja, és valamiért elragadónak találtam. Most akkor ez szerelem?

2021. febr. 18. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Egy 16 eves tini aki keresi azt h o tulkep kicsoda


Ha szerencses vagy 25 evesen mar tudodha nem akkor meg 50-70evesen is keresed magad

2021. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem azért az nagyon messze van ettől.

A kérdés az, hogy fizikálisan vonzódsz e hozzá, úgy mint a férfiakhoz...

Az, hogy valakit meg kedvelsz, nem jelenti azt, hogy szerelmes is vagy.

F

2021. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, idővel jössz szerintem csak rá arra, hogy mit is érzel, addig felesleges ezen tűnődni
2021. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kerjoz ***** válasza:
stílusa stb tetszik, ebben nincs semmi tobb, lehet te is akarnál ilyen lenni, kiprobálni dolgokat!
2021. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól, hogy elragadónak találod, még nem biztos, hogy szerelem. Inkább az a kérdés, hogy fizikálisan vonzódsz-e hozzá...
2021. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!