Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés

Egy barátság extrákkal barátnőmmel feljött a szex. Igazából régóta barátok vagyunk, mondhatni a legjobb lány barátom. Egyértelmű, hogy egy közös "tetszés" mindkettőnknél meg van, különben nem beszéltünk volna a dologról. Abban állapodtunk meg, hogy majd vissza térünk a dologra, de mindenképpen sort kerítünk rá. Élőben ritkán találkozunk, de amikor igen, érzem rajta, és magamon is, hogy van valami vibrálás. (nehezebb légzés, testbeszéd, stb.)

Az a kérdésem lenne, hogy kicsit elbizonytalanodtam a dologban, mert ha megtörténik, nem tudom, hogy nem lesz-e a dologból több. Lehet nem lenne jó ötlet. Eszem ágában sincs szerelmesnek lenni, kerülöm a dolgot, és nem akarok többet érezni iránta sem, ennek ellenére ettől függetlenül tetszik. Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyire jó ötlet így ezt megtenni? Tippek tapasztaltaktól esetleg? 18/F



2021. febr. 20. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jo otlet. Ha mar alapbol nagyon joba vagytok es tetszetek is egymasnak plusz testiseg is meg van akkor szerintem nincs sok esely hogy a lany ne szeressen beléd idovel vagy ne forduljon komolyabbra a dolog, még az elhatarozasod ellenere is

Miert kerulod a szerelmet?

2021. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én sosem voltam egy nagy barátságokat ápoló személy. Azokkal tartottam mindig is a kapcsolatot akikkel tudtam személyesen találkozni. Nem azért mert haragudtam volna bárkire is. Kivéve az exek. Az exeimmel azért néha szívesen beszélnék így utólag évek távlatából, hogy miként alakult az életük vagy mostanra van-e már család vagy ilyesmi. De akikkel lefeküdtem eddig, abból mindig több lett, mint barátság és aztán még barátság sem. Lehet nekem ilyen a szerencsém, de ez már egy árulkodó jel rólam, hogy milyen ember vagyok illetve róluk szintúgy. Ami nem feltétlen baj, csak néha elgondolkodom ezen.

Én azt mondom neked, hogy benne a pakliban, hogy elvesztesz egy barátot. Ha nem teszitek meg, akkor is lehet, hogy a jövőben már nem lesztek ennyire jóban. Ha tényleg ő a legjobb barátod, akkor lehet nem éri meg elveszteni, de ez inkább rajtatok múlik, hogy mi lesz. Egészséges lelkű emberek között ez elvileg nem jelent gondot.

A másik meg fiatalok vagytok. Lehet nem is kellene ezt annyira túlkomplikálni.

2021. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szexeltetek akkor miért barátság extrákkal? Vagyis tudtommal az azt jelenti, hogy dugtok de nem jártok...
2021. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó ötletnek, hogy nem akarsz szerelmes lenni, hiszen a leírtak alapján már most kicsit több van köztetek, mint egyszerű barátság. Ha netán nem is járnátok majd együtt, ezért nem kell elveszíteni a barátságot (habár itt csak azt olvasom, hogy lefekvés után oda van a barátságnak. Miért lenne oda?

Ffi.

2021. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kerjoz ***** válasza:
100%
nem volt ilyenben részem de hallottam már jopár gondolatott az ilyenekrol stb., ..szerintem legyen komoly a beszélgetés és ha mindketten kicsit tobbet ériztek ak se legyen mindjárt sex, mert az "csak" 1 dolog, aha! utána meg olyan érzéseid lennének amiket nem szeretnél, szoval ak eloszor inkább legyetek kapcsolatba ha akartok, ha nem ak sexsem jo otlet!
2021. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van az örök kérdés hogy létezik a fiú-lány barátság?

Szex előtt vagy után?

Ha csak barátként tekintetek egymásra és 100% hogy egyikőtök sem akar kapcsolatot akkor nem gáz ha keféltek de általában valamelyik (vagy mindkettő) fél többet fog érezni aztán összevesztek.

Egyik exemmel mikor még nem voltam együtt akkor kavartunk meg keféltünk, és igazából bárki látott minket azt hitte együtt vagyunk közbe csak ilyen öribarik voltun kb, nyilván így hogy azt hitték egyikünk se nagyon tudott másokkal ismerkedni kapcsolat céljából. Amugy aztán összejöttem vele kb 4 hónapig tartott jó sok veszekedéssel mert mindenen összakaptunk. Amikor meg extrák nélkül voltunk barátok lekavartunk részegen másnap meg tök kínos volt mindkettőnknek mert akkor még nem akartunk egymástól semmit, aztán mondtam hogy figyu kicsit túlmentünk a barátságon de szerintem legyünk megint barátok aztán ha megint elcsesszük megint visszább veszünk xD

Amugy jó időszak volt az életemben, meg csináltunk sok mindent de összejönni felesleges volt.

Na kicsit hosszú lett bocsesz.

2021. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Van az örök kérdés hogy létezik a fiú-lány barátság?


Szex előtt vagy után?"

Adlak

2021. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem sem jó ötlet. Nekem rá ment egy gyerekkori barátságom. Én beleszerettem (bár mindig is úgy érzetem, hogy könnyen bele tudnék szeretni), ő belém nem. Ma már évente maximum egyszer beszélünk, míg régen rendszeres volt kettőnk között a kommunikáció.


Így ha fontos számodra a barátságotok, szerintem nem kellene belemenni.

2021. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!