Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes felszedős csajozós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes felszedős csajozós szöveget ismertek? Kíváncsi vagyok ki milyen nem mindennapi dumával szokott csajokat felszedni.

Figyelt kérdés

#csajozás #flört #felszedés #csajozós szöveg #csajozós szóvegek #randiduma
2021. febr. 21. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Add önmagad. Ennyi a nagy titok
2021. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Előrántasz egy telefonkönyvnyi 20 ezrest és akár néma is lehetsz, tiédő a csaj 😀 Azt csinálsz vele, amit akarsz.
2021. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Akit valami dumával fel lehet szedni azt nem érdemes. Hidd el nekem. Bár nem ismerem az igényeidet.
2021. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez csak egy alapkérdés ,amire kíváncsi lennék, hogy kinek milyen szokásai vannak.
2021. febr. 22. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Annyira nem hiszek a csajozos dumákban, de ha megnrvettetni akarom akkor ilyeneket mondanék:

"Oszt tudsz e belet mosni?"

"Tudod e hogy kell fogni a kapa nyelét?"

Stb

🤣🤣🤣🤣

2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Már a kérdésed is baromság... így értelmes válasz se lesz rá. ;)
2021. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem baromság, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.
2021. febr. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!