Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy alakulóba voltam egy fiúval még ősszel kezdődött

Lépett felém és mindenbe kezdeményezett

Látszott hogy nagyon akarja és már akkor az elején megmutatta hogy tesz értem (együtt mentünk reggel suliba, este jött elém mikor végeztem gyakorlaton, esőbe is kijött hozzám meg betegen is találkozni, ilyenek)

Ez tetszett hogy látom tesz értem meg akarja

Az elején nem akartam ezt annyira de aztán ahogy jobban megismertem és többet voltam vele elkezdtem érezni iránta, meg alapból bejött már előtte is

Aztán megromlott az egész, alig jött már ki hozzám találkozni, úgy éreztem elhanyagol és innen már rossz volt

Elérte hogy én is akarjam aztán már alig találkoztunk, egyre kevesebbet, így én megelégeltem ezt és állandóan csak bunkóztam, flegmáztam

Tudom nem így kellett volna hanem szépen felhozni és úgy megbeszélni, nem csak őt hibáztatni folyton

De hát hamar felkapom a vizet és ezeken megharagudtam, nem jól kezeltem

Többször félretettem a büszkeségem és mindig helyre akartam hozni ezt az egészet, azt akartam hogy végre előrébb jussunk de nem értem el sehogy

Így már tényleg belefáradtam és elküldtem kb

Utána ő nem is keresett meg semmi, megértem

De ugyanúgy adott olyan jeleket hogy még érdeklem, ez bátorított és jobban éreztem magam tőle

Aztán már nem bírtam és ráírtam, kerestem azért hogy legyen valami mert ez nekem rossz nagyon és szerintem neki is

Beszélni akartam vele, tisztázni mindent mert ezt még helyre lehet hozni, mindketten hülyék voltunk, a semmiből összevesztünk vagyis csak én veszekedtem és ezért rosszul éreztem magam

Így hogy felkerestem és írkálgattunk, egy hétig tartott, mostmár nem is ír

Felhoztam hogy nekünk még beszélnünk kéne meg stb

Többször hívni akartam találkozni de nem jött ki, sehogy nem értem el, hiába megírtam neki pár dolgot hogy ne haragudj tudom bunkó voltam meg minden, szépen kedvesen leírtam neki ilyeneket

Aranyos volt velem meg én is vele

De egyszerűen nem jött ki találkozni, semmi

Most nem hozok fel semmit mert ha azokat mondanám amiket ő, mind csak kifogás lenne igazából

Én is tudom jól hogy aki akar talizni az akárhogy is de kimegy a lányhoz, de rajta már semmi ilyen nem látszott

Valentin nap volt ugye múlthét vasárnap, akkor is hívtam hogy hátha legalább akkor kijön végre de nem

Megint visszajöttek azok az indulataim amik akkoriba amikor elküldtem

Igaz hogy bunkó voltam de nem ok nélkül.. Most minden szépen menne még azóta is ha találkozgatunk annyit amennyit kell, hozzáteszem egy sarok választ el minket kb szóval többet nem is mondok😅

Szerintem meg lehet érteni miért voltam mindig ideges és miért sértődtem meg, más is ilyen lenne ebben az esetben

Minden csak amiatt volt mert hiányzott és többet akartam vele lenni meg minden, csak ennyi

Ez csak jó mert ha nem akarnám akkor hol érdekelne hogy találkozzunk meg ilyenek, úgyhogy ez szerintem csak aranyos volt tőlem

Most meg már nem is ír, nincs semmi

Tényleg nem akartam hagyni nagy dolog ez tőlem hogy menjek egy fiú után, de úgy éreztem muszáj és menthető még

Így szerintem már nem is lesz semmi, itt feladtam

Nem tudom ezt miért csinálja tényleg nem érdeklem már?

Egy két barátnőm azt mondja hogy mostmár hagyjam, lehet csak húzza már az agyam mondjuk amiért olyan voltam vele akkoriba, meg az elején más volt most meg már semmit nem tesz meg ki se jön, akármennyire hülye legyen valaki azt fel kéne fognia hogy nőhöz kijöjjön ne legyen úgy befarsulva meg ilyenek

Szerintem nem érdeklem már, nem is ír, nem is akart találkozni

Ti mit gondoltok?



2021. febr. 21. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Elkezdtél többet érezni, de mennyi idő után? Ha ő szeptemberben lépett és próbálkozott, de te Decemberben kezdted el ezt viszonozni, akkor érthető. Megunta, hogy csak próbálkozik de semmi válasz. Feladta. Ezek után pedig mint említetted bunkó voltál vele, de persze ez nem feltétlen csak a te hibád. Nem keresett, de megvolt rá az indoka.


Nem lehet már mit tenni, nem érdekled már.

2021. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sok időbe telt mire elkezdtem kötődni hozzá, ilyen egy hét után már, minél többet voltam vele elkezdtem azt érezni hogy kell nekem

Én lazán álltam hozzá, akkor még én nem akartam annyira, de aztán már kialakult

Ő meg egyre inkább elhanyagolt és ez nekem rossz volt

Úgyhogy meg lehet érteni mi váltotta ki a haragomat

De abban igazad van hogy ezzel már nem lehet mit tenni belátom

Sokat próbálkoztam hogy legyen valami de nem csak én kellek hozzá

2021. febr. 21. 21:43
 3/4 anonim válasza:
Sajnálom... :((
2021. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl könnyen feladta és elengedte az egészet. Ha igazán akarná, akkor megpróbálná többször, jobban, bárhogyan helyrehozni, főleg hogy te tisztázni próbálod/ próbáltad vele, de ő nem nyitott efelé. :(
2021. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!