Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek hiányzik az exe?? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy mások hogy vannak ezzel a témával, hogy hiányzik-e az ex? Szoktatok-e rájuk gondolni? Egy új kapcsolatot mennyire befolyásol a dolog?
2021. febr. 21. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik, szoktam rá gondolni sokat:D
2021. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Azt megkérdezhetem mi az ami hiányzik?

2021. febr. 21. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretete:D De inkább a kérdés hogy ki nem mi:D
2021. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Megközelítés kérdése. Ha személyre kérdeznék akkor lenne csak ki.

Ha bármi másra akkor a mi az helytállóbb.

Nekem 2 személy van esetleg akit néha úgy igazán hiányolok. Jobban mondva 3.

Az egyik azért, mert nem tudom már meg soha, hogy mi lehetett volna az egészből.

A másik azért, mert ő igazán jó volt. Kevés olyan kedves aranyos lányt ismerek mint amilyen ő volt. Évek teltek el a szakítás óta, de még mindíg eszembe jut gyakran.

A harmadik meg azért mert egyszerűen jó volt vele lenni. Szerintem őt is nehezen fogom felejteni.

2021. febr. 21. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányzik, és még csak meg sem tudom rendesen indokolni, hogy miért. Sokat ártott nekem, és rengeteg problémám lett miatta. Mégis hiányzik, évek múltán is.
2021. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az illúzió hiányzik, amit valaki a másik iránt táplált. Hiába csalódott, az az átmeneti idill, amikor a kép igaznak tűnt, hiányozhat.

Gyorsan elő kell venni a "listát", hogy milyen aljasságokat követett el ellenem, és akkor elszáll a nosztalgia, mint a füst. A nosztalgia veszélyes, leköti az ember figyelmét, elfordítja a jelentől, amiben élnie kell, amiben rajta múlik, hogy a tapasztalatai segítségével el tudja-e kerülni az ismétlést, vagy révbe ér.

2021. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!