Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húzza el a válaszok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzza el a válaszok idejét ennyire, ha valószínűleg szimpatikus vagyok neki, hogyan tudassam vele a szándékom? 19F

Figyelt kérdés

Elnézést a viszonylag hosszú írásom miatt, de full tapasztalatlan vagyok, és nem szeretném elrontani az esetleges esélyem.

A lényeg, hogy 7 évvel később általánosból egy volt osztálytársamat megtaláltam a neten, és nagyon megtetszett az aranyos külseje, stílusa és szerénysége miatt, egyszerűen ilyen lányra vágyom..

Ráírtam Facen pár napja, és jól kijövünk eddig, kölcsönös az érdeklődés egymás felé, nem is szűkszavúan válaszol mint más lepattintós eseteknél, én is csak annyit írok, válaszolok neki amennyi szükséges a kommunikáció fenntartásához.

Viszont van, hogy egy-egy válasz, beszélgetés folytatása közt eltellik 1/2 vagy majdnem egy egész nap. Ez mit jelenthet? Mennyi idő után kellene lépnem?


2021. febr. 22. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Minél előbb.
2021. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy el kell hivnod talalkozni, es meg kell nezd, mennyire erdeklödik feled.


en az elejen mindig türöm meg az ilyen 1 napos nem beszelgeteseket. utana meg majd szovateszem, ha ugyerzem vagyok neki annyira fontos, hogy megtegyen ertem ennyit, hogy max orankent irjon.


24f

2021. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!